Скільки часу потрібно щоб навчитись грати у великий теніс

Подивитись всі дописи у розділі: Спорт. Розміщено: 19.01.2016 в 6:56.
Скільки часу потрібно щоб навчитись грати у великий теніс

Вважається, що одне заняття в тиждень допоможе вам не забути як виглядають м’яч і ракетка, два заняття дозволять підтримати вже набрану форму, три і більше є непоганою базою для швидкого зростання. Певне зростання можливий і при одному занятті тенісом на тиждень, але зазвичай більше половини заняття йде на те, щоб згадати все, освоєне за попередні уроки з великого тенісу, а за тиждень можна встигнути забути багато чого.

У тенісі необхідне поєднання реакції і уваги, мозок швидко керує тілом, рішення про відповідні реакції повинно прийматися за частки секунди. Для людей нетренованих 3 місяці регулярних занять дадуть результат технічно перебивати м’яч через сітку з тренером, але гра з партнером навряд чи можлива. Якщо Ви займалися до цього ігровими видами спорту, наприклад футболом, баскетболом або волейболом, то ви маєте хорошу базу для великого тенісу. Зазвичай це відмінна робота ніг, почуття майданчика і реакція на м’яч. Такі люди можуть почати грати вже через 3 місяці і навіть освоїти гру на рахунок. Для них можливо вже через 10 занять чергувати гру з тренером і партнером.

Варіант, коли ви не займалися спортом (фітнес, плавання, пін-понг не рахуються). Визначальною якістю тенісиста є координація (це сполучні ланка техніки і даних спортсмена). Основи координації закладаються з того моменту, як дитина почала рухатися і до 9-11 років. Порахуйте, скільки ви пропустили! Але це не привід опускати руки.

Спортзал як спосіб розвантаження від робочих проблем підходить далеко не всім. Монотонна робота на тренажері або плавання прекрасно поєднується з думками про проблеми на роботі. Великий теніс — це якраз той самий швидкий, ігровий вид спорту, який вимагає зосередитися саме на грі і забути про всі інші проблеми.

Неважливо на якому рівні ви граєте, на любительському або професійному, заняття спортом безумовно змінить ваше життя в кращу сторону. Є чимало складних речей, які треба подолати, щоб отримувати задоволення від гри у великий теніс. Не посперечаєшся, теніс — спорт ефектний, але зайнятися ним наважуються небагато. Віддаленість кортів, строго певні години тренувань, дорога ціна за послуги тренера з тенісу. Але коли рухи стають природними, ти розумієш гру, досягаєш високого рівня гри в теніс, озираєшся назад, згадуючи важкі дні, і кажеш: «А воно того варте!». Але також варто починати з тренером, який поставить правильні удари, збереже вас від травм, дасть основи гри в великий теніс. До речі, є приватні тренери, які віддали все своє життя тренерській діяльності, які виховують любов до тенісу, та докладають максимум зусиль для виховання справжніх спортсменів. Тренер Кива Анжела пропонує уроки з великого тенісу (большой теннис в Николаеве), на яких навчить азам гри новачків, та допоможе у професійному рості просунутим спортсменам.

Тенісний матч — це готове наочне керівництво для тих, хто тільки мріє навчитися грати у великий теніс і для тих, хто хоче систематизувати раніше отримані знання про цю захоплюючу гру. Звичайно ж, можна прочитати десятки статей або піти на заняття в групу, де вчать великого тенісу. Збирати відео уроків з тенісу з мережі і копіювати удари Новака Джоковича і Марії Шарапової. Але хіба не краще заощадити час і гроші, переглянувши фінальний матч Вімблдону або US OPEN.

Ви прийшли на корт, щоб стати другою Марією Шараповою, подумайте, що вона почала з 4 років займатися тенісом і досі, незважаючи на великі заробітки, її день починається з тренування.

Здійснюючи пошук інструктора з тенісу, звертайте увагу на його досвід роботи і специфіку викладання (навчання), місце проведення занять, вартість послуги інструктора з тенісу, а також відгуки інших відвідувачів про цього тренера з тенісу.

Тренер по тенісу — це насамперед практика в певному сегменті. Любительський і професійний теніс — це принципово різні речі.

У школу тенісу призводять щороку тисячі дітей і дорослих. Щоб досягти справжньої майстерності потрібно 10000 годин практики. Вчені досліджували спортсменів, композиторів, письменників, піаністів і навіть злочинців. 10000 годин еквівалентні 3 годинах на день або 20 годинах на тиждень протягом 10 років. «Бітлз» сім років грали по вісім годин сім днів на тиждень і тільки після цього стали рок-зірками. Білл Гейтс програмував ночі безперервно і кількість відпрацьованих ним годин перевищила 10000 вже через шість років. Марія Шарапова по 6-7 годин тренувалася щодня і через 7 років, перевищивши бар’єр 10000 годин виграла Уїмблдон.

Тренер з тенісу звичайно ж бачить здатності юних спортсменів. Ключовий фактор талановитості — здатність працювати до тих пір, поки не зітреться грань між природною обдарованістю та майстерністю. Школа тенісу для дітей — це можливість спробувати грати і вчитися техніки тенісу з дитинства.

Великий теніс діти люблять за непередбачуваність, за відчуття,
коли виходить елемент над яким довго працював, коли виграєш тенісний турнір, то — яскраві емоції, які відчувають маленькі тенісисти залишаться назавжди.

Експерти впевнені, що заради успіху потрібно відмовитися від багатьох задоволень. Дитяча школа тенісу — це новий світ для дитини, в якому з’являться нові друзі, наставники і можливість проявити свій талант. Численні стреси в повсякденному житті йдуть на задній план, коли Ви і Ваші діти захоплені процесом гри в теніс. Під час руху по тенісному корту у людини ефективно розвиваються всі види м’язів. У дітей, що грають у великий теніс безсумнівно, удосконалюється швидкість реакції і координація.

Талант — щось ефемерне суб’єктивне. Результат наполегливої праці показовий і незаперечний. Одаровані діти, але не привчені наполегливо і монотонно трудитися часто не досягають вершин. Бажання і вміння важливіше, ніж чистий талант.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015