Посівний календар городника на 2016

Подивитись всі дописи у розділі: Поради городникам і садівникам. Розміщено: 22.01.2016 в 6:33.
Посівний календар городника на 2016

З незапам’ятних часів людство погоджувало всі свої дії з рухом небесних тіл. Дивлячись на нічне небо люди вирішували, коли будувати будинок, коли думати про потомство, коли вперше виганяти худобу, і коли займатися посівною. Дійсно два небесних тіла, таких як Сонце і Місяць, надають вплив на людину і всю живу природу Землі, головне лише знати, як правильно використовувати ці знання. Людство для вирішення цієї проблеми винайшло місячний посівний календар, завдяки якому люди підбирали дату посівів, обробки та збору врожаю. Ми вже взяли за гарну звичку кожного року розміщувати посівний календар (2014, 2015), і цього року лишаємось вірним своїм уподобанням – завдяки виданню «Бабусин сад» розміщуємо посівний календар на 2016. Як же діє цей унікальний календар?

Наука що враховує вплив небесних світил на живі організми

В даний час є наука, яка враховує вплив Місяця на живі організми Землі. Згідно такої науки цей вплив залежить від фази Місяця, тобто від конкретного положення супутника Землі, який він займає відносно Сонця. Всього налічується чотири таких положення: молодий місяць, перша чверть, потім повний місяць і остання чверть.

Фази місяця

Так, посівний календар попереджає сучасних садівників і городників, що в період молодого місяця рослини максимально насичені енергією Землі, а тому обробляти їх і проводити з ними будь-які інші маніпуляції не варто. З приходом першої чверті, тобто зростаючого Місяця, в рослинах починає переважати енергія води. Цей час ідеально підходить для посівів або пересадки будь-яких сільськогосподарських культур, а також домашніх квітів. А ось обрізати рослини в цей час не варто, так як деякі з них починаю «плакати», а в загальному сенсі вони будуть погано і довго гоїтися.

Коли настає фаза повного місяця, кожна рослина насичується енергією повітря. У цей період активність кореневої системи значно знижується, а тому висаджувати розсаду, особливо бульбові рослини, а також пересаджувати дерева, не варто. А з настанням останньої чверті, активізується енергія вогню в рослинах, тобто плоди та насіння рослин мають максимальну енергонасиченість. У цьому плані даний час ідеально підходить для збору врожаю і особливо тих з яких будуть зібрані насіння на наступний рік. Вони дадуть прекрасний урожай.

Місячний посівний календар на 2016 (таблиця)

Посівний календар городника на 2016

Враховуючи всі ці знання, кожна людина, якій небайдужий результат своєї праці, обов’язково загляне в місячний посівний календар на 2016 рік, щоб вибрати найбільш підходящі дні для посівів, збору врожаю, обрізки і щеплення рослин в саду, городі або вдома. Відмінного вам врожаю!

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015