Як вибрати сонцезахисні окуляри

Подивитись всі дописи у розділі: Мода. Розміщено: 26.01.2016 в 21:23.
Як вибрати сонцезахисні окуляри

Як вибрати модні сонцезахисні окуляри — питання, яке вже пора задати не тільки собі, а й консультанту в оптиці. Адже сонцезахисні окуляри — це не лише модний аксесуар, але і захист наших очей і шкіри вік від ультрафіолету. До речі, багато з модних сонцезахисних окулярів літа 2015 все ще актуальні, так що, можливо, варто придивитися й до торішніх колекцій, адже вони значно дешевше.

Наша редакція сходила в гості до студії сонцезахисних окулярів і з’ясувала, яка форма сонцезахисних окулярів в моді, чим пластикові лінзи відрізняються від лінз з полімеру, а полімерні лінзи — від скляних, як захистити очі від ультрафіолету і які окуляри ні в якому разі не можна купувати.

При виборі сонцезахисних окулярів звертай увагу на знак UV400

Вважається, що прозорі лінзи менш ефективно захищають від ультрафіолету, ніж темні непрозорі лінзи. Насправді це не так, адже сучасні сонцезахисні окуляри вже давно забезпечені якісними лінзами, які однаково добре захищають очі, незважаючи на свій колір і насиченість. Головне, що потрібно враховувати при виборі сонцезахисних окулярів — це рівень пропускання ультрафіолету, який повинен бути не менше 400 нанометрів.

Сонцезахисні окуляри з градієнтними лінзами

Друге, що потрібно знати, вибираючи сонцезахисні окуляри — це ступені затемнення. Лінзи бувають першої, другої, третьої і четвертої ступенів затемнення. Чим вище ступінь, тим темніше лінза. Часто в сонцезахисних окулярах використовують перехід від темного тонування до світлого — такі лінзи називаються градієнтними і є найбільш комфортними для повсякденного використання. Градієнтні лінзи дозволяють не знімати окуляри в приміщенні, з легкістю користуватися телефоном і т.д., так як зверху затемнення більш виражене, а знизу лінза значно світліше.

Сонцезахисні окуляри з кольоровими лінзами

Найбільш відповідними для повсякденного використання вважаються лінзи чорного, коричневого та зеленого кольорів. Коричневий колір додає контрастності — лінзи такого кольору комфортно використовувати при водінні. Лінзи зеленого кольору зручні в похмуру погоду, а від яскравого сонця, звичайно ж, краще всього захищають очі чорні лінзи. Модні яскраво-рожеві, фіолетові, блакитні і бірюзові лінзи насправді не кольорові — це всього лише поверхневе дзеркальне покриття, що дозволяє хизуватися в модних окулярах без дискомфорту для очей.

У спортивній оптиці часто використовуються насичені помаранчеві або жовті лінзи — вони додають «картинці» контрасту і вкупі з покриттям антивідблиску більше підходять не для щоденного використання, а для активних, екстремальних видів спорту.

Вибрати жіночі сонцезахисні окуляри можна на сторінці http://trade-city.ua/catalog/glasses/p114/36/.

Як вибрати сонцезахисні окуляри

Ray-Ban досі виробляють сонцезахисні окуляри з лінзами зі скла, але велика частина продукції все одно виконана з полімеру.

Полімер — це високотехнологічний якісний матеріал, з якого виготовляються сучасні лінзи для сонцезахисних окулярів. Не варто плутати полімер з «пластиком», адже це зовсім різні матеріали. Лінзи з полімеру мають тверде покриття, що запобігає їх від подряпин і пошкоджень, і при цьому захищають очі від ультрафіолету — як і скло.

Відомий оптичний бренд Ray-Ban, який займається тільки виготовленням сонцезахисних окулярів і оправ, іноді використовує у своїх моделях скло. Проте використання скляних лінз обмежується модою на великі сонцезахисні окуляри. Справа в тому, що зі скла практично неможливо виготовити лінзи для великих оправ, так як скло — більш важкий і травмонебезпечний матеріал, ніж полімер.

Вибираючи сонцезахисні окуляри, не варто боятися «китайських» лінз. Звичайно, якщо ми говоримо про покупку сонцезахисних окулярів в надійному, перевіреному місці. Більше того, на окуляри виробництва Китаю дається гарантія на півроку і надається післягарантійне обслуговування — як і на європейського виробника.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015