Як можна заробити, маючи власний будинок у місті або за його межами?

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 01.02.2016 в 15:45.
Як можна заробити, маючи власний будинок у місті або за його межами?

Серед усіх видів пасивного і відносно нескладного заробітку сфера нерухомості є чи не найбільш популярною. Існує думка, що такий вид доходу потребує чималих коштів, особливо на початку бізнесу. Проте такі ствердження є не завжди справедливими. Як же заробити на нерухомості, і чи підходять для цього приватні будинки?

Обираємо ідеальне місце

Оскільки основний сенс заробітку на нерухомості – довготривала або подобова оренда, найважливіший крок для початку такого бізнесу полягає у правильному виборі міста і навіть конкретного району. Якщо мова йде про довготривалу оренду, можна обирати будь-яке велике місто, надаючи перевагу зеленим районам або навіть передмістю. Приватні будинки з великою територією – ідеальний варіант для сімей з дітьми, тому з орендаторами проблем не виникне.

Існує думка, що подобова оренда будинків найбільш поширена в столиці, куди щодня приїжджають тисячі туристів. Не меншим попитом користуються будинки і на свята, а також для святкування ювілеїв, весіль, проведення виставок чи семінарів. В цьому плані в Києві є дійсно величезний потенціал.

Проте експерти відмічають, що не тільки в столиці популярна подобова оренда, в інших містах можна отримувати не менший дохід. Особливим попитом користуються зокрема будинки у Львові – як у самому місті, так і за його межами. Ви можете подивитись самі за посиланням на пошуковому порталі нерухомості ЛУН.ua, які пропозиції можна знайти сьогодні на ринку. Варто відмітити, що вартість будинків у Львові не найнижча в Україні, проте купити тут житло можна дешевше, ніж, наприклад, в Києві чи в Одесі.

Якщо немає грошей

Основна проблема, що заважає розпочати заробляти на приватних будинках вже сьогодні, полягає у відсутності грошей на купівлю нерухомості. Добре, якщо родина вже має будинок і при цьому не проживає в ньому постійно. У цьому випадку вільний дім можна здавати час від часу – наприклад, на новорічні свята або для проведення інших заходів.

Якщо власного будинку немає, а грошей на його купівлю бракує, засмучуватись все ж не варто. На ринку можна знайти достатньо пропозицій з довготривалої оренди будинків. Достатньо знайти гарний дім, підписати угоду бажано на рік або більше і можна починати давати оголошення про подобову оренду. Якщо все правильно організувати, можна отримувати прибуток, не вкладаючи власних коштів навіть на початковому етапі. Єдиний нюанс – експерти рекомендують обговорити можливість подобової оренди з власником будинку, аби уникнути неприємних моментів в майбутньому.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022