Відтепер дистанційно переказати гроші може кожен

Подивитись всі дописи у розділі: Фінанси. Розміщено: 29.02.2016 в 15:22.
Відтепер дистанційно переказати гроші може кожен

Розвиток технологій та поширення Інтернету зробило наше життя простіше і комфортніше. Інновації торкнулися навіть тих галузей, з якими, здавалося б, мало пов’язані. Так, прогрес докорінно змінив навіть процедуру проведення фінансових операцій.

Раніше, щоб переслати гроші комусь на рахунок, треба було вистоювати чергу біля кас, проходити досить довгу процедуру оформлення паперів. Тепер же фінансові перекази в основному проводяться дистанційно, через Інтернет. Це значно прискорює весь процес.

Якщо ви ще не робили перекази з карти на карту в онлайн режимі, то заходите на портал компанії Платон. На сторінці p2p.platon.ua представлена докладна інформація про всі типи переказів коштів. На приведеній сторінці ви можете дізнатися не тільки алгоритм дій, але і те, як перевести гроші на рахунок власника картки іншого банку, де знайти найбільш вигідну комісію. Це допоможе вам без зусиль користуватися своїм віртуальним рахунком.

Треба сказати, що такий тип послуг з переказу грошей користується великим попитом не тільки у бізнесменів або великих корпорацій, а й у простих громадян. Адже у них є теж маса причин проводити такого роду фінансові транзакції. Наприклад, користувачам доводиться оплачувати покупки або певні послуги. За допомогою таких переказів можна погашати кредит, вносити кошти за «комуналку» або навчання. Іноді гроші потрібно просто переслати друзям або родичам, що проживають далеко від вас. Як бачимо, причин дійсно чимало. Тому такий тип банківських послуг сьогодні — один з найбільш затребуваних.

Однак деякі упереджено ставляться до онлайн-сервісів, вважаючи за краще переводити кошти за допомогою касира в банку. Однак всі побоювання марні. Адже облікові записи користувачів надійно захищені спеціальними системами, тому зламати їх неможливо.

Однак безпека фінансових операцій — не єдина перевага онлайн-переказів. У них є й інші переваги:

  • — Простий алгоритм дій;
  • — Відсутність будь-яких територіальних обмежень;
  • — Можливість зробити переказ в будь-який час доби;
  • — Адекватна комісія за послуги;
  • — Оперативність переказу грошей;
  • — Комфортність (адже ви проводите всі операції сидячи вдома).

Тому, перевести гроші з картки на картку онлайн — цілком раціональне рішення.

Сьогодні банківські сервіси дійсно стали більш просунутими і зручними. Дізнавайтеся про них більше і вирішуйте легко всі фінансові питання.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015