Турбота про здоров’я: як вибрати якісний тонометр?

Подивитись всі дописи у розділі: Здоров’я. Розміщено: 25.03.2016 в 7:03.
Турбота про здоров’я: як вибрати якісний тонометр?

Здоров’я — безцінний дар. Адже тільки при хорошому самопочутті у нас є сили на саморозвиток, формування кар’єри, створення сім’ї. Тому кожна людина повинна максимально дбайливо ставиться до свого організму, берегти його від різних неприємних захворювань. Особливо уважно повинні стежити за своїм самопочуття ті люди, які відчувають іноді проблеми з тиском. Адже його раптові скачки сильно позначаються на здоров’ї, викликають дисбаланс в роботі внутрішніх систем. Як же відстежувати показник тиску? Зробити це можна за допомогою спеціальної техніки — побутових тонометрів. Це дозволить вам не відвідувати кожен раз лікаря, а самому спостерігати за станом організму.

Замовити корисний пристрій ви можете навіть в мережі. Так, в інтернет-магазині медичної техніки представлений зручний каталог тонометрів. Ціна на даний вид медичної техніки цілком помірна. Залишається лише уважніше вивчити варіанти і знайти найбільш підходящий для себе апарат.

Функції тонометрів: на що звернути увагу

Сучасні тонометри стали набагато «розумніші», ніж їх попередники. Сьогодні прилади не тільки змінюють тиск, але і порахують пульс, проведуть індикацію аритмії. Все це допоможе вам більш комплексно стежити за станом організму. У приладах також закладено кілька алгоритмів вимірювання, що дозволяє набагато точніше відстежувати зміни в артеріальному тиску. Ви також можете придбати тонометр з функцією пам’яті, куди можна вносити поточні показники.

У деяких моделях також передбачені календар, автоматичний режим вимірювання та інші корисні опції. Однак враховуйте, що набір функцій впливає на вартість апарату. Чим більше функцій має прилад, тим вище ціна.

Чому варто купити автоматичний варіант?

Автоматичні тонометри більш прості у використанні. Вам потрібно буде лише закріпити манжету на руці і активувати пристрій, все інше тонометр зробить сам. У ньому також можуть бути додаткові алгоритми: подвійний вимір, персональні режим, одночасне вимірювання декількома способами. Все це підвищує коректність даних і допомагає краще зрозуміти стан людини.

На що звернути увагу при виборі

Пам’ятайте, що купуючи тонометр, треба враховувати не тільки його тип і набір опцій. Є й інші важливі характеристики, про які теж варто пам’ятати. Так, заздалегідь уточніть вид манжети (на плечі чи зап’ясті) і її розмір, якість нагнітача, спосіб живлення пристрою. Від цих параметрів теж залежить зручність проведення вимірювань і їх точність.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015