Кілька оригінальних ідей, які прикрасять ваше весілля

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 26.03.2016 в 8:58.
Кілька оригінальних ідей, які прикрасять ваше весілля

«Ти вийдеш за мене заміж?» — Каже майбутній наречений. «Так!» — Відповідає майбутня наречена. Ці щасливі миті, які лягають в основу майбутнього щасливого сімейного життя, змінюються передвесільними клопотами. У процесі цих клопотів нареченому і нареченій доведеться прийняти безліч рішень, знайти безліч людей, здатних перетворити їх свято в казку.

Традиції і невеликий асортимент оригінальних ідей загрожують зробити весілля цих двох умовних людей таким же, як і всі інші. Але що ж можна придумати, щоб у гостей не було відчуття дежавю під час застілля і святкової програми?

Проблема в тому, що як тільки з’являється якась дійсно оригінальна ідея, її швидко переймають всі ті, хто не хоче, щоб їх майбутнє весілля була неоригінальним. Буквально через місяць-два найоригінальніша ідея стає цілком банальною саме через загальне прагнення до унікальності. Але з цим нічого не поробиш, так було і так буде. Єдине, чим ми можемо вам допомогти, так це подати кілька ідей, які поки ще не зустрічаються на кожному другому весіллі.

Весілля починається з запрошень. Це традиція, яку цінує і старше покоління, і молоді вона дуже близька. Це навіть не традиція, це етикет, що лежить в основі соціальних відносин. Ось тільки оформлення запрошень може бути дуже різним. Є класичний варіант з розсилкою красивих друкованих іменних запрошень, а є більш оригінальний варіант — запрошення, написані на повітряних кулях. Цей незвичайний хід оцінить як старше покоління, так і однолітки молодят. Це буде трохи складніше, якщо не всі гості живуть з вами в одному місті, але в наше століття надання послуг, можна доставити що завгодно і куди завгодно. Не буде банальним також замовлення запрошень на весілля в інтернет-магазині http://event-cards.com/ua, де можна вибрати з великої кількості пропозицій дійсно оригінальних листівок-запрошень.

Що стосується музичного супроводу застілля і весільної програми, то тут у молодят величезний вибір. Вони можуть замовити послуги ді-джея або ж запросити джазовий колектив. Пісні або електронна музика — справа смаку з урахуванням запрошеного контингенту. Тут все повинно бути продумано і без зайвої екстравагантності. Однак урізноманітнити музичну програму можна.

Що ж стосується оригінальності в зовнішньому вигляді нареченого і нареченої, то тут всі настільки прагнуть до унікальності, що оригінальними можна сміливо вважати класичні весільні сукні та класичні костюми. І пам’ятайте головне: в прагненні до оригінальності остерігайтеся надмірності.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022