Як знайти дешеву та перспективну нерухомість

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 03.04.2016 в 6:00.
Як знайти дешеву та перспективну нерухомість

Багатьом хочеться придбати якісне та не надто дороге житло. При цьому, щоб враховувалися найрізноманітніші конкретні побажання — розвинена інфраструктура, чисте повітря, доступність громадського транспорту та інше. Для цього потрібно шукати певний житловий комплекс, що задовольняє певним вимогам (адже вони можуть бути різними). Так що не можна сказати, що є комплекси універсальні, які підходять всім.

Нерухомість в великому місті завжди була перспективним, але й доволі дорогим вкладенням коштів. Люди не хочуть відмовлятися від нього, але з огляду на існуючу економічну ситуацію, прикладають багато зусиль, щоб знайти оптимальний по відповідності ціни і якості варіант. Сьогодні вирішити цю досить складну задачу допомагає безліч сайтів з нерухомості в мережі. Так, на сайті Zastroyschiki.com зібрані актуальні пропозиції практично всіх забудовників Києва і Київської області.

«Саме цей ресурс допоміг мені вирішити квартирне питання. Отримавши в спадок невелику однокімнатну квартиру в центрі, я задумався про переїзд ближче до природи. В якості нового місця проживання мені сподобалось невеличке місто Бровари», — мене привабила близькість Києва, свіже повітря і транспортна доступність. На Zastroyschiki.com вдалося знайти підходящий варіант — двокімнатну квартиру в одному з цегляних будинків ЖК «Palladium». З моєї легкої руки базою сайту скористалися і пара колег: один підібрав собі квартиру економ-класу в Деснянському районі, другий придбав житло в Голосіївському районі. І хоча я найближчим часом переїжджати не збираюся, але, якщо виникне така необхідність, знову має намір скористатися цим ресурсом», — це — не єдиний випадок, коли сайт допоміг знайти відповідне житло.

Компанія пропонує користувачам актуальну базу даних зі зручним інтерфейсом. Найбільш цікаві або нові виведені на головну сторінку. Тут представлена і карта, де показана щільність пропозицій, в залежності від території. Користувач також може вибрати найбільш цікавий для його район або житловий комплекс. Так, на http://zastroyschiki.com/properties/zhk-palladium/ представлений ЖК бізнес-класу «Палладиум» від Укрбудінвест-2000. Крім базової інформації, на кшталт адреси, висоти стелі, кількості поверхів або стадії будівництва, на сторінці об’єкта зазвичай наводиться його короткий опис із зазначенням особливостей прилеглої інфраструктури. Як ілюстрації присутні знімки будівель зовні та внутрішнє планування квартир. Користувач може також шукати квартиру за ціною. Кожен бажаючий може зареєструватися на сайті, щоб отримати розширений доступ до його ресурсів (наприклад, залишати коментарі).

Zastroyschiki.com є базою даних пропозицій житлової нерухомості в Києві та Київській області. Для отримання більш докладної інформації про варіанти користувач може переходити на сайти забудовників, які також вказані на сторінках об’єктів.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022