Сучасний автосервіс — професійний ремонт автомобілів

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 21.04.2016 в 6:56.
Сучасний автосервіс — професійний ремонт автомобілів

У техцентр «Юником» регулярно звертаються власники авто Mercedes з проханням усунути неполадки і виконати ремонт різної складності. Клієнти вищезгаданого сервісу можуть розраховувати на швидку заміну зношених вузлів, мастила, комплектуючих, професійну діагностику та ремонт.

Фахівці автосервісу надають комплекс гарантійних і післягарантійних послуг, діагностичні та відновлювальні роботи, що поширюються на автомобілі «Мерседес» будь-яких модифікацій. Технічний центр оснащений в повній відповідності з прийнятими стандартами, тут є все необхідне обладнання для ремонту як нових та сучасних автомобілів Mercedes, так і автомобілів «в роках». Висококваліфікований персонал компанії знайомий зі специфікою всього модельного ряду німецького автоконцерну, отже обслуговування автомобілів буде здійснено на належному європейському рівні.

Які послуги пропонує автосервіс власникам Mercedes-Benz

Незалежно від року випуску транспортного засобу, автосервіс для автомобілів Мерседес Бенц запропонує ремонт з використанням новітнього обладнання.

Перелік послуг, що надаються з обслуговування:

  • складний ремонт двигунів і МКП, ходової, підвіски, гальмівних і паливних систем;
  • ремонт і заправка систем кондиціонування;
  • ремонт електросистем;
  • установка додаткового обладнання;
  • діагностика;
  • схід розвал;
  • кузовний ремонт і фарбування;
  • установка сигналізації та аудіосистеми.

Багаторічний досвід роботи дозволяє проводити ремонт Mercedes-Benz з урахуванням всіх особливостей автомобілів цієї марки. Плюс, фахівці завжди дадуть необхідні рекомендації по обслуговуванню і експлуатації авто. Історія усунення неполадок і технічного обслуговування зберігається в комп’ютерній базі центру. Це вважається великою перевагою при подальшому продажі транспортного засобу.

Залишаючи автосервіс на своєму транспортному засобі, автовласник знає, що машина пройшла сувору ретельну перевірку всього автомобіля так і якості виконаних робіт. Вартість всіх послуг, пропонованих центром, порадує самого вимогливого клієнта.

Записатися в автосервіс можна безпосередньо на сайті компанії, потрібно лише заповнити відповідну форму. Це дуже зручно і дозволить автолюбителям заощадити час.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015