Як швидко та безболісно переїхати у нову квартиру – детальний план

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 22.04.2016 в 5:34.
Як швидко та безболісно переїхати у нову квартиру – детальний план

Хто з нас не мріє про власне житло та веселе новосілля у колі друзів та рідних? Аби ця мрія стала реальністю, перш за все потрібно купити квартиру. Існує думка, що будь-яка нерухомість в Україні коштує надто дорого, проте на сайті http://www.lun.ua можна знайти квартиру на будь-який смак. Експерти стверджують, що якщо звернути увагу на новобудови, що знаходяться на початковому етапі будівництва, вартість квадратних метрів може бути значно нижчою. Після того, як потрібна квартира знайдена, а всі документи підписані, залишається дрібниця – остаточно переїхати в нове житло. Проте не все так просто.

Як зібрати речі

Якщо оглянути квартиру, де ви зараз живете, і уявити, що всі речі треба компактно скласти, це може здатися неможливим. Особливо, якщо ви довго жили в одному місці і маєте купу потрібних і не дуже речей. Люди, які постійно переїжджають, наприклад, на орендовані квартири, возять із собою лише найнеобхідніше. Тому будьте готові, що частину речей ви не будите перевозити до нової оселі, а віддасте знайомим, продасте або взагалі винесете на смітник. І це нормально!

Складаючи речі, дуже важливо робити це розумно. Усе те, що може знадобитись вам у перші дні на новому місці, має бути спаковане окремо. Перш за все, мова йде про повсякденний одяг, білизну, засоби особистої гігієни, мінімальний набір посуду, постільної білизни. Усі предмети, що можуть бути пошкоджені, повинні бути складені з особливою ретельністю. Скляний посуд, наприклад, можна перекласти постільною білизною чи рушниками, невелику побутову техніку бажано скласти в коробки. Ще одна порада – не намагайтесь зібрати усі речі за один день, а також підписуйте коробки та пакети, аби було легше знайти потрібну річ.

А хто допоможе

Ідеальний варіант – залучити до переїзду родичів або друзів, бажано власників авто. По-перше, це дає можливість зекономити на послугах таксистів. Крім того, чоловіча сила буде надзвичайно корисною, аби перенести речі з квартири в машину, а потім доставити у нове житло. Якщо допомогу серед знайомих знайти не вдалося, можна скористатись послугами таксі та вантажників. Головне – завчасно домовитись, в який саме день та час буде здійснено переїзд.

Влаштуємося зручніше

Облаштування побуту у новій квартирі – процес одночасно приємний та непростий. Але якщо ви правильно склали речі і маєте декілька вільних днів, проблем не виникне. Головне, не відкладати наведення порядку надовго, інакше можна звикнути жити серед коробок і пакунків. 🙂

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022