Новобудови передмістя обігнали за попитом столичну нерухомість

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 25.04.2016 в 13:41.
Новобудови передмістя обігнали за попитом столичну нерухомість

Все частіше увагу жителів Києва привертає передмістя. За словами аналітиків, первинний ринок нерухомості в містах-супутниках столиці в більшості випадків купується самими киянами. У передмісті з кожним роком збільшується число забудовників, які зуміли оцінити цю місцевість, і, відповідно, з’являються все нові будинки. Звіти про будівництво тих чи інших житлових комплексів, а також огляд новобудов можна знайти на сторінках багатьох форум про нерухомість в Україні.

У столиці спостерігається підвищений попит на квартири з однією, або двома кімнатами. А ось трикімнатне житло практично не купується, з огляду на його вартість. Однак в той час як в Києві купується лише дешеві і малогабаритні квартири, в передмісті за ті ж гроші реально придбати відмінне просторе житло в новобудові.

Експерти ринку нерухомості відзначають, що високий попит мають новобудови невеликих міст, які розташовані приблизно в 30 кілометрах від центру Києва: Бориспіль, Ірпінь, Буча, Вишневе, Бровари, Петропавлівська Борщагівка. Серед основних переваг життя в передмісті можна виділити відносно дешеву нерухомість, найчистіше повітря і прекрасну природу.

У місті Вишневе новобудови користуються попитом через гарну інфраструктуру та дешеві відносно Києва ціни на квадратні метри. Також є інші чинники які зумовлюють стабільно високий попит на нерухомість у Вишневому. Добре сполучення зі столицею теж грає важливу роль. Наприклад, з Вишневого до Києва по магістралі реально доїхати на автомобілі за 20, максимум 30 хвилин. Інший варіант — доїхати на маршрутці до станції «Харківська», або «Лівобережна».

Що стосується доступної нерухомості, то квадратний метр в новобудові, яка вже здана в експлуатацію обійдеться в 700-800 $. Якщо покупець готовий ризикнути і інвестувати в будинок, будівництво якого знаходиться на початковому етапі, в такому випадку в 400-500 $ оцінюється квадратний метр. Найбільше укладається угод навесні і восени, а ось влітку і взимку спостерігається зниження попиту. Причому саме житло в новобудовах купується найбільш часто, що не дивно, якщо врахувати його низьку вартість в порівнянні з вторинним ринком.

Ще один плюс до переваги первинного ринку пригорода, зокрема Вишневого, — новобудови будуються в розвинених районах з налагодженою інфраструктурою. Як правило, біля житлових комплексів є загальноосвітні навчальні заклади, садки для дітей, магазини, зони для відпочинку.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022