Де купити запчастини на iPhone?

Подивитись всі дописи у розділі: Бізнес. Розміщено: 16.08.2016 в 16:42.
Де купити запчастини на iPhone?

Смартфонам властиво ламатися. І це не залежить від їх якості і вартості. Висока ціна «яблучних» гаджетів ніяк не захищає девайси від несправностей і пошкоджень. Тому кожен власник iPhone зобов’язаний знати, де і як можна замовити нові оригінальні запчастини для смартфона.

Варіанти ремонту iPhone

Можна розібратися з проблемою, доручивши несправний телефон професіоналам. Це буде коштувати дорожче, ніж покупка деталей в інтернет-магазині. Якщо ви вирішили купити все для ремонту самостійно, попередньо потрібно буде проконсультуватися і визначитися з потрібною деталлю. Успіх підприємства багато в чому залежить від вибору магазину.

Ви можете вибрати сумнівний сайт з привабливо низькими цінами. А можете заплатити трохи дорожче, але придбати якісні запчастини для iPhoneы не тільки наприклад тут Pin-G.com.ua, які в короткі терміни доставлять по всій території України. Тут ви за розумною ціною і з гарантією якості зможете купити все, що знадобиться для ремонту вашого гаджета.

Які запчастини найчастіше виходять з ладу?

Про ремонт айфонів ходить достатня кількість міфів. Але, є і дані, підтверджені статистикою сервісів, досвідом власників телефонів Apple і даними з інтернет-магазинів. А вони стверджують, що найчастіше вимагають заміни такі деталі:

Акумулятори. Батарея будь-якого пристрою з часом зношується, втрачає ємність і навіть може потекти. АКБ iphone не виняток, а, скоріше, підтвердження правила. Вже через 1,5-2 роки вона, не витримуючи навантаження і постійних підзарядок, вимагає заміни. Також причинами заміни можуть стати механічні пошкодження і некоректні умови експлуатації.

Бічні кнопки телефону. Інтенсивність використання кнопок у смартфонів набагато нижче, ніж у моноблочних телефонів. Та й самих кнопок набагато менше. Зате саме на цю деталь доводиться головна фізичне навантаження. Результатом цього є швидкий знос і, як наслідок, ремонт.

Корпус. Задня кришка служить захисним бар’єром між внутрішніми системами телефону і зовнішнім середовищем. Саме тому, а ще тому, що більшість користувачів не хочуть ховати красу гаджета під чохол, корпус оспорює лідерство по частоті заміни.

Дисплейний модуль. Екран телефону — безперечний лідер «ремонтного забігу». Він зношується, б’ється, дряпається ключами, і легко приходить в непридатність. Благо, зараз можна легко купити екран на будь-які моделі айфонів, аж до iPhone 6s Plus.

Зараз будь-які, навіть самі рідкі, деталі без проблем можна придбати через інтернет, а як бути далі, ви можете самостійно вирішувати. Є два основні варіанти: здати айфон в сервіс в комплекті з новою власною запчастиною або самостійно взятися за ремонтні роботи. Правда, у другому випадку доведеться додатково придбати інструменти.

Пам’ятайте, будь-які неполадки потрібно усувати в момент їх виникнення, а не чекати, поки вона переросте в величезний клубок проблем. А економити потрібно обдумано і без фанатизму.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015