Перед концертом «Океану Ельзи» Краматорськ наповнили фанати і поліцейські

Подивитись всі дописи у розділі: Новини музики. Розміщено: 05.10.2016 в 15:56.
Перед концертом «Океану Ельзи» Краматорськ наповнили фанати і поліцейські

Сьогодні в Краматорську панує напружена і одночасно піднесена атмосфера. У центрі міста — небувалий ажіотаж через концерт «Океану Ельзи», який пройде в саду Бернацького.

Поліція міста переведена на посилений режим — всього по місту розосередилися 700 силовиків, які стежать за порядком. Ретельно перевіряють всіх хто в’їжджає і на блокпосту на в’їзді до Краматорська. Рух в старій частині міста перекрито з середини дня, а сад Бернацького оточений потрійним кордоном копів. Перед початком концерту всю територію ретельно обстежують вибухотехніки, а після цього через рамки з металодетекторами почнуть пропускати глядачів. Початок концерту о 19.00, але вже зараз на входах скупчилися натовпу народу.

— Це не концерт, а навчання якісь. Такий ажіотаж, як ніби Мадонна виступає, — жартує молодь в черзі біля «рамки».

Місцеві констатують: сьогодні населення Краматорська візуально збільшилося вдвічі. На концерт популярних «Океанів» в місто з’їхалися фанати з усієї округи. Хтось не побоявся навіть черг на блокпостах.

— Їхав з Донецька 7 годин. Дорога важка, а тепер ще в черзі треба постояти на вході в стадіон. Але не шкодую ні краплі. Думаю, що позитив від концерту улюбленої групи перекриє всю втому, — розповідає донеччанин Андрій Вєтров.

Заходи безпеки дійсно дуже суворі. На стадіон не дозволяється проносити: будь-які алкогольні напої, наркотики; зброю і предмети, які можуть бути використані в якості зброї; шоломи, пляшки, чашки, склянки та інші предмети зі скла та іншого крихкого або, навпаки, занадто твердого матеріалу, а також упаковки «ТетраПак»; димові шашки, фаєри; вогненебезпечні речовини; газові балончики; лазерні пристрої; і будь-які предмети, розміри яких перевищують 25х25х25см.

У поліції попросили людей з розумінням поставитися до посилених заходів безпеки, адже концерт проходить майже на лінії фронту.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022