Оренда стає альтернативою купівлі нового автомобіля

Подивитись всі дописи у розділі: Транспорт. Розміщено: 21.10.2016 в 9:53.
Оренда стає альтернативою купівлі нового автомобіля

Якщо ви ще не обзавелися особистим транспортом, але відчуваєте гостру в ньому необхідність, такий сервіс, як прокат автомобілів — саме для вас. Кілька років тому ніхто б не повірив, що дана послуга набере шалену популярність і стане доступною практично кожному. Сотні компаній з оренди автомобілів в Україні, як маленькі локальні, так і компанії-гіганти зі світовим ім’ям і багаторічним існуванням борються за своє місце під сонцем, за свій авторитет і популярність у споживачів.

Бронювати автомобіль потрібно заздалегідь, так ви точно будете впевнені, що зможете вибрати цікаву для вас марку і модель машини. А в деяких випадках довгострокове бронювання зможе заощадити істотну суму грошей. При цьому ви будете впевнені в тому, що отримаєте даний автомобіль саме в той час, в який він вам знадобиться, — розповідають фахівці компанії MEGARENT (http://megarent.ua), яка пропонує послуги з прокату автомобілів.

Що потрібно для оформлення оренди машини?

Наявність прав (як українських, так і міжнародного зразка) та водійського стажу не менше 2 років.
Мінімальний вік — від 21 до 25 років в залежності від категорії орендованого транспорту.

Як оплатити?

Ви можете сплатити послугу готівкою або використовувати будь-яку банківську карту. (American Express, Visa, Mastercard).

Необхідна документація

При оформленні послуги прокату складається обов’язковий договір, де прописуються всі умови оренди, терміни повернення машини і додаткові послуги і аксесуари. Також в ньому повинен бути присутнім пункт про форс-мажорні обставини, наприклад, таких як дорожньо-транспортна пригода і т.п.

Багато компаній пропонують також послугу авто на прокат з водієм. Це дуже зручний бонус, якщо ваші поїздки пов’язані, наприклад, з діловими відрядженнями. Під час тривалих переїздів ви можете сидячи в кріслі пасажира, спокійно готуватися до зустрічі або переглядати важливі папери.

Фірма, яка надає вам транспортний засіб, гарантує його чистоту і справність. Однак не зайвим буде самостійно перевірити технічний стан авто на момент передачі в оренду.

Пам’ятайте, якщо існуючі неполадки або пошкодження не будуть виявлені при передачі авто, то це може стати вже вашою проблемою в момент повернення транспортного засобу. Адже за діючими правилами, ви повинні повернути машину в тому ж стані, в якому вона передавалася вам за умовою договору оренди.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022