Dolobene — найкраща допомога при розтягненнях

Подивитись всі дописи у розділі: Здоров’я. Розміщено: 28.11.2016 в 6:30.
Dolobene — найкраща допомога при розтягненнях

Відвідування тренажерного залу стало регулярним заняттям для багатьох українців. Нові та сучасні фітнес-центри відкриваються в кожному місті.
Щоб постійно підтримувати себе в хорошій фізичній формі, потрібно правильно харчуватися і займатися спортом. Серед усіх видів спорту найбільш популярні біг і бодібілдинг. Захоплення бодібілдінгом охопило не тільки молодь, а й чоловіків і жінок середнього і старшого віку.

Перед першим тренуванням краще ознайомитися з довідковою літературою і проконсультуватися з лікарем. Якщо людина страждає серцево-судинними захворюваннями, силові тренування їй можуть бути протипоказані.
Будь-яке силове тренування починається з вправ для розігрівання м’язів. Якщо не розім’яти м’язи, то можна отримати небезпечну травму, наприклад розтягнення. Розтягнення зв’язок — це найбільш поширена травма у спортсменів. В аматорському спорті розтягуванням не надають великої уваги, а для професійного атлета воно може послужити закінченням кар’єри.

При розтягуванні зв’язок необхідно зняти біль і зменшити набряк. З цим добре справляється мазь Долобене (http://dolobene.ru), яка завжди лежить в сумці будь-якого спортсмена.

Мазь володіє прекрасним зігріваючим ефектом завдяки лікарським препаратам що входять до її складу. Головне завдання мазі — це зняти та запобігти подальшому розвитку запального процесу. Якщо не займатися лікування, біль від розтягнутих зв’язок може тривати кілька тижнів. При регулярному застосуванні Долобене, запальний процес можна зняти за кілька днів. До складу гелю входить три основних препарату: диметилсульфоксид, гепарин, декспантенол.

Диметилсульфоксид має протизапальну та знеболювальну дію, гепарин перешкоджає утворенню тромбу в забитих тканинах, а декспантенол підсилює регенерацію шкіри.

Гель «Долобене» можна купити в будь-якій аптеці без рецепта. Перед застосуванням краще ознайомитися з інструкцією, де вказані протипоказання. Важливо пам’ятати, щоб гель не потрапив на слизову оболонку ока. В цьому випадку необхідно промити око великою кількістю води.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015