Біткойн – валюта, в яку варто вкладати свої заощадження

Подивитись всі дописи у розділі: Фінанси. Розміщено: 27.12.2016 в 7:16.
Біткойн – валюта, в яку варто вкладати свої заощадження

Система Біткойн практично з часів свого створення, знаходиться під пильною увагою гравців на фінансових ринках усього світу. Але давайте розбиратися, чи дійсно bitcoin це довгостроковий проект, або краще сказати валюта, в яку варто вкладати свої заощадження.

Протягом всього свого життя, віртуальна монета переживала різні періоди – від колосальних злетів, до таких самих стрімких падінь. Так на початку свого існування Біткойн коштував всього кілька центів, а сьогодні його ціна приблизно дорівнює 700 доларів, хоча в певний період вартість монети сягала тисячі.

Так що вже цієї інформації достатньо, щоб зрозуміти, що Біткойн це серйозний проект, який надовго, а то й назавжди затримається у фінансовому житті. Принаймні, більшість експертів сходяться на думці, що тренд на зміцнення буде продовжений.

Очевидні переваги використання Біткойн

Перше, про що необхідно говорити в контексті даного питання – це обсяги транзакцій з цієї криптовалютою і число користувачів. З моменту створення і по сьогоднішній день – їх кількість невпинно зростає. Цей факт може хоч і побічно, але в той же час досить явно говорити про реальний потенціал електронної валюти.

bit-changer.net

Ще один очевидний аспект, що говорить на користь Біткойн – це той факт, що він все більше і більше втягується в бізнес процеси, відзначається зростання компаній, які включають його в число використовуваних систем для розрахунку. Тому сьогодні власники bitcoin відзначають, що можливості використання монет збільшуються щодня.

Таким чином, стає очевидним той факт, що таке явище як bitcoin однозначно має майбутнє, більше того для його розвитку вже існують всі передумови.

Ще одна причина, по якій криптовалюта все більш міцно увійде в наше життя — це розвиток технологічного прогресу взагалі. Саме він стане тією рушійною силою, яка змушує міняти багатьох життєві концепції, в тому числі і фінансові. Ритм життя змушує людей шукати більш раціональні і комфортні способи, в тому числі грошових розрахунків.

Все це ніяк не може не позначитися на популяризації Біткойн, тому що на сьогоднішній день, це одна з передових технологій, користування якою пропонує користувачам серйозні переваги.

Що таке Біткойн насправді

У даній публікації ми не ставили собі за мету переконати вас у безперечній привабливості кріптовалюти. І кажучи про її переваги, ми не можемо промовчати про її недоліки. Так, наприклад, всі фінансові експерти, коли говорять про цю електронну валюту, відзначають її високу волатильність. Насправді це серйозний мінус, який в першу чергу знижує інвестиційний потенціал монети, а отже, гальмує її поширення. Крім того, не можна скидати з рахунків і все ще обмежені можливості монет. Хоча останнє, це швидше питання часу, оскільки валюта концептуально все ще перебуває у своєму розвитку.

Так що незважаючи ні на що, більшість аналітиків сходяться на думці, що bitcoin цілком може бути учасником форекс-торгів. Таку думку отримує все більшу поширеність.

Що таке інвестиційний потенціал Біткойн

Незважаючи на всі очевидні переваги цифрової валюти, будувати довгострокові прогнози досить складно. Проте, дивлячись на те, як протягом дуже короткого періоду часу змінилася ціна на цей ресурс, можна з впевненістю рекомендувати все ж вкладати гроші в цю віртуальну грошову одиницю, але робити це потрібно обдумано, інвестуючи рівно ту суму, про яку ви не будете жалкувати, якщо її втратите.

У висновку хочеться сказати, що як грошова одиниця, Біткойн становить серйозний інтерес, як для звичайних користувачів, так і для фінансових гравців та інвесторів. Саме цей факт дає всі підстави стверджувати, що електронні гроші мають майбутнє. І єдине, що може затьмарити — це встановлення контролю над ходінням цієї грошової одиниці.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015