Вибираємо зимові шини для міського кросовера

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 05.01.2017 в 16:51.
Вибираємо зимові шини для міського кросовера

Вибираємо зимові шини для міського кросовера. Осінь – традиційна пора для вибору зимових шин. Ось і в редакції нашого видання знову постало питання: в які шини взути позашляховик, щоб взимку відчувати себе впевнено на будь-яких покриттях. До цього, ми два роки підряд віддавали перевагу зимовим шинам Nokian. В сніжну зиму їздили на шипованій Hakkapelitta 7, а в минулий сезон взули в Nokian WR SUV 3, розраховану на так звані «м’які» зими. В цьому році ми свідомо вирішили спробувати інший підхід і вибрали і Інтернет-магазині шин http://rezina.ua/ зимові Michelin Latitude X-Ice 2.

Вибираючи зимові шини на сезон, ми намагаємося врахувати два основні моменти. По-перше, прогноз синоптиків на майбутню зиму. Буде зима холодною і сніжною, або буде переважати суха і тепла погода? І другий момент – це де, в основному, плануєте їздити. Більшість виробників випускає зимові шини, орієнтовані на різні умови експлуатації. І це відчувається з перших же кілометрів.

Шини для скандинавської зими по-іншому працюють на льоду, ніж покришки для південних країн Європи. Але у випадку зі швидкісними позашляховиками, рекомендуємо звернути увагу і на «індекс швидкості». Наприклад: літера V – це 240 км\год. Взимку, звичайно, ніхто 240 км\год не їздить, але ось восени і навесні, коли ще міняти шини рано, а дороги сухі – іноді можна і поганяти. І тут важливий саме індекс швидкості для обраних вами шин.

Ми мали можливість порівнювати шини одного і того ж виробника, на одному і тому ж автомобілі, але орієнтовані на різну специфіку експлуатації. Різниця є. Так, на заміських трасах, де ожеледь – часте явище, зимові шиповані Nokian Hakkapelitta 7 були на висоті. Очікувано, шина показала себе з кращого боку і на снігу і на ожеледиці. Але шипи – є шипи. На асфальті їх цокіт чути за версту, і при гальмуванні на сухій поверхні можуть бути сюрпризи. Тому, якщо авто експлуатується в місті, оптимальніше, на наш погляд, вибрати «липучку». Ми так і зробили і, послухавши синоптиків, в «теплу зиму перевзулися в Nokian WR SUV 3. Nokia саме на цю модель декларувала високий індекс швидкості V (240 км\год), що в нашому випадку було також важливо, так як покришки встановлювалися на позашляховик Porsche Cayenne з 4,8-літровим двигуном.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015