Яке ліжко краще: з ортопедичною основою чи без?

Подивитись всі дописи у розділі: Суспільство. Розміщено: 11.01.2017 в 12:24.
Яке ліжко краще: з ортопедичною основою чи без?

Здоровий сон залежить від різних факторів, у тому числі і від ліжка. Сьогодні виробники пропонують ліжка з різним основою. Недорого коштуватиме плоска підстава, яке створюється з ДВП, ДСП або фанери. Такі конструкції жорсткі, не дуже зручні і з часом під вагою матраца можуть прогнутися. Немає в такій основою і отворів, тобто матрац вентилюватися не буде. Більш популярна рейкова основа. На вигляд це дерев’яна або металева рама, до якої кріпляться на певній відстані рейки. Така основа зручна в першу чергу тим, що вона вентилюється. Виробники навчилися такий вигляд основи випускати з кліпсами, перемикачами і різним ступенем гнучкості. Найчастіше рейкова основа комплектується з ліжком. На такому типі ліжка спати зручно, воно міцне і безшумне.

Серед населення останнім часом попитом все ж користуються ортопедичні основи. Це не дивно. На ліжку з такою основою зручно спати. Після сну людина не страждає від болях в попереку або шиї. Для такої основи зазвичай купуються спеціальні ортопедичні матраци. Вони стабілізують під час сну кровопостачання, розвантажують м’язи, а також сприяють підтримці в правильному положенні хребта, що не мало важливо. На форумах користувачі відзначають, що саме на такому ліжку їм вдається гарненько виспатися. Переглянути доступні ліжка, які виробники пропонують на сьогодні можна на сторінці http://www.4Mebel.com.ua інтернет-магазину меблів.

Особливості ортопедичної основи ліжка

На вигляд ортопедична основа — це контур, який виготовляється з металевої труби. Доповнюється гнуто-клеєними елементами, а також міцними власниками, з допомогою яких до каркаса і кріпляться рейки. Така добре продумана конструкція основи ліжка забезпечує гарний сон, оскільки матрац повністю повторює рельєф тіла людини і таким чином сприятливо впливає на її здоров’я. При цьому на міцність основи буде впливати кількість рейок. Так, оптимальне число рейок: п’ятнадцять і більше штук. Між ламелями повинно бути оптимальна відстань. Зазвичай вона дорівнює ширині однієї рейки.

Різним буває і кріплення ламелей. У продажу є накладне гумове, накладне пластикове і врізне. Найкраще себе зарекомендували перші. Вони надають ортопедичний ефект і створюють відчуття комфорту. Широкі ламелі роблять або накладними, або врізаними. Такі ліжка відрізняються ціною, так як стоять недорого. Ліжка з такою основою підходять для матраців без пружин.

Комфорту під час сну сприяють дерев’яні ламелі, які по конфігурації злегка вигнуті вгору або прямі. Перші злегка пружинять і за рахунок цього значно покращують ортопедичні характеристики. Для матраців, які мають невеликі пружини, краще вибирати ліжка з вузькими ламелями, до трьох або чотирьох сантиметрів.

Фахівці рекомендують купувати дерев’яні ліжка. Вони вважаються екологічними і надійними. Каркас в них роблять із металу або дерев’яний. Перший міцний і може прослужити довше. Також використовується металевий каркас для ліжок, які обладнаються піднімальним механізмом.

Є ліжка, в яких каркас може міняти в ногах або кут нахилу узголів’я. Тоді людина під час сну може прийняти комфортне положення, наприклад, при перегляді телевізора або читанні книги. Найбільш розповсюджені моделі ліжок: каркас піднімається з матрацом.

Для ортопедичного ліжка ще потрібно буде підібрати ортопедичний матрац. Він може бути жорсткий, середньої жорсткості або м’який. Відрізняються моделі і за розмірами, а також за типом. Бувають пружинні та безпружинні.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015