Замовляли піцу? — опитуванні мешканців нашого міста

Подивитись всі дописи у розділі: Суспільство. Розміщено: 06.04.2017 в 16:54.
Замовляли піцу? — опитуванні мешканців нашого міста

Доставка їжі в нашому місті – явище відносно молоде й тому трохи парадоксальне. З одного боку, ми бачимо активне конкурентне середовище, в якій служби доставки і ресторани з такою ж опцією змагаються один з одним в якості, швидкості, рекламній активності. З іншого – очевидно, що доставка досі не стала масовим явищем. Кілька містян відповіли на питання про те, яке місце в їхньому житті займає доставка їжі та піци зокрема.

Антон Затребко, аспірант

— Я частенько, не рідше одного разу на місяць, користуюся доставкою їжі додому. Все частіше замовляю піцу, буває китайську і японську їжу. На жаль, у всіх сенсах позитивний досвід пов’язаний, як правило, з однією-двома компаніями. До більшості є претензії — то їду привезуть в абсолютно непрезентабельному вигляді, то несмачно, то обрахують. Наведу два приклади. 1 січня злегка напідпитку постачальник місцевого ресторану привіз нам піци, начинка яких залишилася на внутрішніх сторонах кришок коробок — огидно. Віддам належне адміністрації за те, що швидко замінили, хоча постачальник був той же і в тому ж стані.

Востаннє вимушеними розбірками зіпсувала апетит ще один заклад, який на своєму сайті пропонував їжу за однією ціною, а привозили на 15% дорожче. В курс поставив мене постачальник вже на порозі квартири. Поскаржився в адміністрацію, на завтра повернули суму, яку я переплатив, за що їй окреме спасибі.

Досвід цих двох випадків мене навчив, що потрібно сміливо відстоювати свої права, набираючи телефон компанії-постачальника, в разі появи претензій. Якщо виразно пояснити проблему і виявити трохи невдоволення, реакція буде позитивна. Ваші права цінують, шкода тільки, що ці розмови взагалі з’являються.

На щастя, є й ті, кого можна зазначити на ринку доставки їжі — «Pizzaiolo24» і «Суші-сіті» взагалі без претензій.

Уляна Шишкіна, спеціаліст по зв’язках з громадськістю

— Так, послугами доставки користуюся. Зазвичай замовляю, якщо вдома немає нічого приготованого, а готувати часу не вистачає. Або, наприклад, якщо хворію і виходити нікуди не можу. Замовляємо японську кухню. За ціною — нормально. Ще іноді замовляю, коли з чоловіком хочемо влаштувати вечерю. В цілому – дуже зручно.

Юлія Щурина, кандидат філологічних наук

— Активно користуємося, бо готувати нудно. В різних випадках, частіше у вихідні дні, коли зовсім лінь готувати. Або просто так. Суші замовляємо теж, але рідше. Пристойних доставок не знаю, у всіх ті або інші недоліки. Це прямо болюча тема в нашому місті! Скрізь зараз служби доставки розвинені, конкуренція найпотужніша, а у нас — як у позаминулому столітті.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015