Вигоди встановлення сонячної електростанції вдома

Подивитись всі дописи у розділі: Бізнес. Розміщено: 11.04.2017 в 11:56.
Вигоди встановлення сонячної електростанції вдома

Запаси традиційних джерел енергії виснажуються, їх видобуток і переробка стає все більш дорогими. Тому не варто дивуватися постійному зростанню тарифів на електроенергію. Ця тенденція зберігається, збільшуючи витрати сімейного бюджету. Все більш затребуваною стає альтернативна енергія. Використання сонячної енергії для забезпечення будинку електроенергією дозволяє істотно економити матеріальні ресурси.

Енергія сонця, яка живить сонячні електростанції для будинку є відновлюваним джерелом енергії. За розрахунками NASA термін існування Сонця становить шість з половиною мільярдів років. А поки світить Сонце, його енергію можна використовувати. Потенціал сонячної енергії в багато разів перевищує світову потребу в ній. Термін служби сонячної електростанції перевищує чверть століття. Період окупності станції становить від чотирьох до п’яти років. Сонячні електростанції екологічно безпечні. Ні в процесі виробництва, ні при монтажі і використанні не відбувається викидів шкідливих речовин в атмосферу. А так як у сонячної електростанції відсутні рухомі вузли, робота станції не супроводжується шумом.

Використовуючи геліостанції для електрозабезпечення, власники приватних будинків отримують відчутну економічну вигоду. Обслуговування станцій не вимагає великих витрат. Кілька разів на рік проводиться очищення сонячних елементів. Найбільш популярні в Україні для установки в приватних будинках мережеві сонячні електростанції. При підключенні установки за «зеленим тарифом» вдається не тільки забезпечити незалежне живлення будинку електричною енергією, але і продавати зайву електроенергію державі, заробляючи при цьому солідну надбавку до сімейного бюджету. За остані роки ціни на сонячні станції суттєво впали і все більше українців використовують встановлення сонячних електростанцій як додаткове джерело доходу. Переглянути ціни на сонячні електростанції можна, для прикладу, тут world-energy.kiev.ua. Це вигідно ще й тому, що вартість енергії, яку продають державі, фіксується в євро, і немає ніякої залежності від такого нестабільного курсу гривні. До переваг використання сонячної енергії слід віднести її доступність. Її можна використовувати в будь-яких широтах. Першість по використанню сонячної енергії належить Німеччині.

Використовувати для електропостачання будинку сонячні електростанції – означає йти в ногу з технічним прогресом, дбати про екологію планети, і отримувати при цьому матеріальну вигоду. Підібрати електростанцію оптимально відповідає потребам будинку допоможуть фахівці компанії, де ви вирішите купувати обладнання.

З чого почати

У важкі кризові часи будь-які проекти, що гарантують високий дохід, викликають зацікавленість у інвесторів, в тому числі і будівництво сонячних електростанцій, які завдяки державній підтримці у формі Feed-in Tariff є, мабуть, найбільш рентабельними. Важливою перевагою є також простота реалізації подібних проектів, оскільки для розміщення обладнання не потрібно будувати будівлі і підводити складні комунікації, після розробки проекту й узгодження його в усіх інстанціях потрібно всього пара місяців, причому велику частину цього часу займуть поставки обладнання. Чекаючи, поки воно прибуде в Україну, можна поки підготувати місце для його установки – розчистити від сміття майданчик і змонтувати опорні конструкції для встановлення сонячних панелей домашньої електростанції.

Основні етапи будівництва сонячних електростанцій

Для зменшення витрат опори під сонячні батареї виготовляють на Україні. Стійки виконують з гарячеоцинкованої сталі, а для монтажу панелей монтують нержавіючі профілі з алюмінію, орієнтовані під заданим кутом до горизонту. Для підвищення віддачі замість нерухомих конструкцій можна застосувати поворотні опори – трекери. Коштують вони дорожче, зате автоматично повертають фотоелементи слідом за рухом сонця, щоб на них за день потрапляло максимум світла. За рахунок цього генерується більше електричної енергії, що для установок комерційного призначення має велике значення. Після монтажу сонячних панелей встановлюють інвертори – адже струм фотоелементи видають постійний, який потім потрібно перетворити змінний. В залежності від потужності, до кожного інвертору підключається певна група сонячних батарей.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015