Вибираємо намет для відпочинку всією сім’єю

Подивитись всі дописи у розділі: Суспільство. Розміщено: 28.04.2017 в 12:26.
Вибираємо намет для відпочинку всією сім’єю

Спільний відпочинок на природі допомагає відволіктися, зміцнити відносини, відновити енергію і набратися сил на довгий час. При одній умові: якщо побутовий дискомфорт не зводить всі можливі плюси на мінуси. Ось чому так важливо правильно обрати туристичну палатку! На сторінці redpoint.ua/catalog/palatki.html запропоновані унікальні кемпінгові моделі з великим тамбуром для активного дозвілля. Спеціально спроектовані під потреби чотирьох і більше осіб, вони включають в себе все необхідне для тривалого перебування в поході.

Сучасні матеріали для максимального комфорту

Для створення кемпінгових наметів Red Point використовуються сучасні матеріали, які характеризуються високими показниками надійності:

Тент вироби виготовлено з поліестеру зі спеціальним просоченням. Міцний матеріал легко переносить активну експлуатацію, можливі механічні пошкодження, довго зберігає свій презентабельний зовнішній вигляд. Унікальна просочення полотна забезпечує ефективний захист від вологи і вітру.

Внутрішні стінки намету виконані з унікального «дихаючого» поліестеру, який забезпечує постійну вентиляцію і не допускає утворення конденсату.

Для підлоги кемпінгових наметів використовується водонепроникний армований поліетилен, який відрізняється підвищеними показниками міцності. Завдяки цьому виріб легко встановити на будь-який тип поверхні, при цьому надійно зафіксувавши.

Дуги наметів спроектовані так, щоб витримувати навантаження тенту, справлятися з потужними поривами вітру. Вони виготовлені із склопластика і сталі — матеріалів, здатних протистояти досить великим навантаженням.

Надійність кемпінгових наметів

Створені спеціально для активного дозвілля, кемпінгові намети Red Point відрізняються високою надійністю. Кожен шов виробу додатково проклеєний, щоб виключити протікання води і не допустити проникнення комах всередину. Комахи можуть істотно зіпсувати настрій, тому від них встановлено додатковий захист — міцна москітна сітка на вході у внутрішній намет, розміри якого повністю відповідають розмірами дверей. Використовувана в комплектації фурнітура характеризується високою якістю та зручністю в експлуатації. Вона надійно фіксується в будь-якому типі поверхні. Спеціальні розтяжки і кілочки передбачені виробником для посилення вітростійкості виробу, що важливо при організації стоянки на тривалий час.

Простота в обслуговуванні

Місткі і функціональні, намети від Red Point прості в збірці. До кожної додається докладна інструкція і схема, яка дасть змогу уникнути помилок, правильно розмістити всередині особисті речі, спальні мішки. Моделі кемпінгових наметів мають спеціальні внутрішні кишені для часто використовуваних предметів, у центрі передбачено місце для фіксації ліхтаря. Великі вікна в тамбурі спроектовані таким чином, щоб можна було легко оцінити обстановку за межами приміщення перед виходом. Виробник рекомендує використовувати сучасні намети для тривалого відпочинку на природі, гарантуючи зручну організацію табору.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015