Хочете купити квартиру дешевше? Спробуйте поторгуватись із власником!

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 10.05.2017 в 20:37.
Хочете купити квартиру дешевше? Спробуйте поторгуватись із власником!

Хто з нас не мріє про власну квартиру і бажано за прийнятною ціною? Втім, ринок нерухомості в Україні не поспішає пропонувати надто низьку вартість квадратного метра. Єдиний вихід у цьому випадку – спробувати поторгуватись із власником квартири за умови, що принаймні якусь суму на купівлю житла ви точно маєте. Чи завжди торг можливий? Збираємо корисні поради.

Торгуватись чи ні?

У багатьох оголошеннях про продаж квартири є інформація про те, що торг можливий. Перевірити це ви можете прямо зараз в каталозі ЛУН.ua, який пропонує найбільший вибір житла у будь-якому українському місті. Сподобалась квартира, а інформації про можливість торгу немає? Не засмучуйтесь, спеціалісти вважають, що обговорення ціни із власником житла доречне завжди.

Ідеальні умови для торгу – велика кількість аналогічних пропозицій на ринку і не надто великий інтерес до запропонованої квартири. Якщо оголошення розміщено давно, у вас є непогані шанси знизити початкову вартість. Винятком може стати елітне житло, ціни на шикарні апартаменти в престижних районах міста — це особлива нерухомість, яка коштує надто дорого і, тим не менше, завжди користується попитом у людей, які можуть собі це дозволити.

Ще один випадок, коли торг навряд чи буде вдалим – досить низька початкова ціна. Це означає, що власник квартири реально оцінив перспективи і не погодиться зменшувати заявлену вартість ще більше.

Аргументи для вдалого торгу

На ринку є чимало пропозицій з продажу квартир, торг із власниками яких не лише можливий, але й обов’язковий. По-перше, мова йде про житло, що розташоване на першому чи останньому поверсі. Це вагомий аргумент для зниження ціни, оскільки ці поверхи є не надто комфортними для проживання. Жити «під дахом» означає можливі протікання під час дощу, спеку влітку і низьку температуру взимку. Мешканцям квартир на першому поверсі можуть заважати вогкість, вуличний шум, пил, неприємний запах.

Жахливий стан квартири – ще один вагомий аргумент, який потрібно використовувати. Мова йде в першу чергу про заміну сантехніки, старої проводки, іржавих батарей, вікон і балкону. Це серйозні витрати, не кажучи вже про нові шпалери, підлогу чи стелю.

Значна кількість квартир сьогодні мають додаткове зовнішнє утеплення стін. За відсутності такого бонусу можна просити у власника додаткову знижку. Найкращий варіант у цьому випадку – оглядати квартиру взимку, коли можна легко визначити, чи холодними є стіни в квартирі.

Серед аргументів, які сприяють вдалому торгу, варто також назвати відсутність домофону на дверях під’їзду і решіток на вікнах, якщо квартира на першому поверсі. За таких умов ви не матимете жодної захищеності від злодіїв. І не забудьте про сусідів, особливо якщо серед них є на надто благополучні родини.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022