Де купити будівельне обладнання – як правильно вибирати продавця

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 06.07.2017 в 13:32.
Де купити будівельне обладнання – як правильно вибирати продавця

Отже, Ви збираєтеся купити будівельне обладнання. Можливо Ви представляєте будівельну організацію або ж невелику будівельну фірму, а можливо Ви просто приватний забудовник, який займається будівельними роботами. У кожному разі, необхідне знання специфіки придбання різних видів будівельного обладнання, а також розрахунок передбачуваних витрат, оскільки іноді вигідніше взяти будівельне обладнання в оренду.

Почнемо з головного. На ринку будівельного обладнання в Україні насправді не так вже і багато виробників. Більшість продають будівельне обладнання інших компаній — це чиїсь представники, дилери, або фірми що просто торгують. Іноді це буває зручно, якщо, наприклад в невеликому містечку все можна купити в одному місці все необхідне. Однак, якщо Ви збираєтеся купити одну або кілька одиниць дорогого спеціалізованого обладнання, все-таки необхідно вивчити ринок, щоб знайти можливість придбання безпосередньо у виробничій організації.

Серед варіантів купівлі будівельного обладнання варто розглянути Інтернет-магазини, які мають багато переваг перед звичайними. Зазвичай в Інтернет-магазинах більше асортимент, нижчі ціни, актуальна інформація про обладнання та можливість почитати відгуки людей про те обладнання яке вас цікавить. Для прикладу, тут можна переконатись у величині асортименту, цінах та переглянути характеристики будівельного обладнання.

Продаж будівельного обладнання в Україні

За підсумками минулого року, найбільшим попитом користувалися такі види будівельного обладнання, як бетономішалка (бетонозмішувач), відбійний молоток, цебер для бетону, понижуючий трансформатор, вібратор глибинний, паркетно-шліфувальна машина і мозаїчно-шліфувальна машина. Крім цього, в оренду найбільш часто бралися виброрейка з трансформатором, компресор з відбійним молотком, бункер для бетону «туфелька», бетономішалка (бетонозмішувач), паркетно-шліфувальна машина і мозаїчно-шліфувальна машина. Ці види будівельного обладнання найбільш затребувані на більшості будівельних об’єктів України як в промисловому, так і в приватному будівництві.

Купуючи обладнання в офіційних точках продажу, ви одержуєте гарантійне і післягарантійне обслуговування кожної одиниці обладнання, повністю позбавляючись від можливих проблем (напевно немає сенсу описувати ситуацію, коли в розпал будівельного сезону будівельне устаткування простоює через поломку або відсутності змінних комплектуючих).

Звертайте увагу на виробника будівельної техніки. Природно краще довіряти іменитим брендам, природно ціна пристроїв вище, але все таки ризик поломки набагато нижче, оскільки хороші пристрої зроблені про всім стандартам, а так же оснащуються якісними комплектуючими.

Багато техніки сьогодні виготовляється неякісної, підробки з Китаю надходять на ринки в менших обсягах, але все ж так само в достатній кількості, щоб можна було купити його як на ринку, так і в магазині. Але купуючи техніку в магазині ви себе можете убезпечити хоча-б тим, що завжди зможете повернути неякісну річ, а на ринку ви малоймовірно доведете свою правоту, та й чеки рідко які продавці видають.

А будівельне обладнання природно вимагає особливої уваги при виборі, оскільки працює при високих навантаженнях, і будь-які неякісні деталі і комплектуючі можуть швидко вийти з ладу. Ремонт в більшості випадків стоїть дуже дорого і може дорівнювати вартості нового виробу.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022