Коли краще купувати авіаквитки?

Подивитись всі дописи у розділі: Транспорт. Розміщено: 11.09.2017 в 16:24.
Коли краще купувати авіаквитки?

Вартість перельоту в одному і тому ж рейсі може істотно відрізнятися.

Навчитися знаходити найбільш вигідні пропозиції від авіакомпаній може кожен. Для цього уважно вивчіть інформацію, представлену нижче.

Основні фактори, що впливають на вартість авіаквитка
Авіакомпанії надає квитки трьох класів:

  • першого;
  • бізнес;
  • економ.

Кожна категорія має свої обмеження. Чим менше останніх, тим вище вартість перельоту.

Квитки економ-класу — найдешевші, їх не можна ні здати, ні обміняти. Квитки цієї категорії слід купувати лише в тому випадку, якщо ви впевнені, що на дату вильоту нічого не вплине.

До основних типів авіарейсів відносяться:

  • чартерні;
  • бюджетні;
  • регулярні перельоти.

У перших двох видах недоліків вистачає, але вони все одно виграють по вартості. Чартерні рейси обмежені туристичними напрямками. Місця тут належать великим туристичним операторам, тому у вільному доступі мінімальна кількість квитків. Рівень обслуговування на таких маршрутах набагато нижче інших напрямків.

Іноді на регулярні рейси авіаквитки пропонують придбати за ціною, яка практично не відрізняється від чартерного або бюджетного перельоту. Багато таких пропозицій можна знайти за пошуком в мережі ввівши в стрічку пошуковика «купити авіаквитки Київ-Турція» (рос. авиабилеты Киев — Турция).

Знижки та акції — купуємо квиток з вигодою

Свої послуги щодо перельотів пропонують такі відомі світові авіакомпанії, як «Трансаеро», «Люфтганза», «Фіннейр» та інші. Зазвичай мінімальні ціни спостерігаються за 10-12 тижнів до вильоту.

Як правило, про майбутній продаж квитків не по акції надають публічному розголосу, тому спланувати день покупки заздалегідь складно. Тривалість вигідних пропозицій може варіюватися від декількох годин до декількох днів, а то і тижнів. В середньому такі акції тривають 14 тижнів.

Кожна спецпропозиція має певну кількість квитків, тому щастить тут лише одиницям. Дізнатися про майбутні акції можна на офіційному сайті компанії за кілька днів до початку акції.

Якщо планується міжконтинентальний або трансатлантичний авіарейс, починати підшукувати вигідні пропозиції потрібно за шість місяців. Важливо пам’ятати, що квитки з датами вильоту або прильоту, що потрапляють на святкові або вихідні дні, завжди будуть коштувати набагато дорожче. Найвигідніше подорожувати в четвер, середу, а також у вівторок.

Купувати краще квиток в обидва кінці відразу. Так вийде заощадити до 50% від суми. Набагато дорожче обійдеться проїзд з відкритою датою повернення.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022