Зроби мені красиво: правила вибору дизайнера інтер’єрів

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 15.09.2017 в 13:40.
Зроби мені красиво: правила вибору дизайнера інтер’єрів

Послуги дизайнерів при ремонті квартири можуть значно спростити життя господарям. Однак дозволити собі повний пакет дизайнерських послуг, на жаль, може не кожен власник. Ми вирішили з’ясувати, а чи можна залучити дизайнера тільки для «точкових» робіт, і що вони в себе включають?

Я «тільки запитати»

Ремонт — штука затратна сама по собі, тому не всі власники осилять повний комплект послуг дизайнерів. Однак отримати разову консультацію від спеціаліста з виїздом на об’єкт теж можна, хоча надають її не всі. Крім того дизайнери можуть виїхати з власниками в магазин для вибору матеріалів і меблів, а також проконсультувати щодо планувань і ергономіки, пояснює дизайнер інтер’єрів.

Технічне інтерв’ю

Якщо ж все-таки власники націлилися на більш серйозну роботу з дизайнерами, то, перш за все, їм належить пройти інтерв’ю з подальшим складанням технічного завдання. Адже перед тим, як приступати до плану ремонту, потрібно розібратися, а чого ви взагалі хочете? «У ході співбесіди з’ясовується сценарій життя, логістика по квартирі, необхідна кількість меблів, техніки, переваги та хобі клієнтів, колірні і стильові смаки», — розповідають дизайнери.

Така процедура, корисна і тим, хто збирається робити ремонт самостійно, щоб визначитися з тим, що конкретно потрібно передбачити в квартирі. Зазвичай подібне інтерв’ю входить у вартість дизайн-проекту, але іноді дизайнер може окремо опитати клієнта зі складанням докладного технічного завдання на подальші роботи.

Скільки коштують послуги дизайнера можна дізнатись наприклад на сайті з послуг дизайну інтер’єрів у Києві (рос.услуги по дизайну интерьеров в Киеве_.

Дизайн-проект і концепція

Втім, власники квартир хочуть якомога швидше побачити ідеї по оформленню, тобто отримати всі види візуалізацій, щоб потім можна було реалізовувати проект в самостійному режимі в тому числі. Розробка дизайн-проекту якраз включає в себе ескізи і рендери з розстановкою меблів і техніки, а також планувальне рішення.

Ці послуги можна і роздрібнити при необхідності, тобто отримати по-окремо. Так, багатьом буває досить розгорток стін і колажів.

Втім, зараз стали з’являтися типові проектні кейси, що включають обмірний план, план монтажу, план електрики, план розміщення сантехнічного обладнання, меблів, план підлоги, розгортки приміщень, відомості оздоблювальних матеріалів і меблів, 3D-візуалізації, кошторис на ремонт і матеріали, перелік ремонтних робіт в типових квартирах, вказує засновник онлайн-платформи замовлення дизайн. Тобто у деяких бюро можуть бути вже готові проекти типових квартир. І якщо у вас квартира співпаде з планування з наявним проектом, то ви просто можете викупити його і внести самостійно коригування хіба тільки по відношенню до декоративних складових.

Такий комплексний дизайн-проект може бути і індивідуальним. Ціна його варіюється в залежності від кількості кімнат.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022