Огляд Android TV Box Minix neo U9-H

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 22.09.2017 в 12:54.
Огляд Android TV Box Minix neo U9-H

Продукція компанії Minix заслужено користується повагою у техно-ентузіастів і людей, близьких до цієї теми. Величезне різноманіття виробників смарт приставок готові запропонувати клієнтові можливість бюджетно перетворити звичайний телевізор в повноцінний Smart пристрій.

Принцип роботи таких пристроїв однаковий, але ось для користувача досвід може відрізнятися кардинально. Пов’язано це часто з недопрацюваннями в програмній та апаратній частинах відверто бюджетних моделей.

Проблеми з русифікацією і «корявий» переклад лише мала частина тих проблем, з якими може зіткнутися пересічний користувач як відразу, так і через певний час. Про підтримку та оновлення таких Android TV Box в майбутньому, як правило, можна забути. Це додаткові витрати виробника, які не закладалися у вартість пристрою. Продукція Minix дорожче аналогів, але підхід тут інший. На ринок Minix Neo U9-H вийшов з попередньо встановленою OC Android 6.0 і на момент виходу виробник оголосив про активну роботу над оновленням приставки до Android 7.0 Nougat.

Найвища якість виготовлення, продумана конструкція (фахівці вже встигли розібрати Minix Neo U9-H і відзначили грамотну систему охолодження, що виключає можливість перегріву під час роботи під навантаженням) і наявність самих передових можливостей разом з тривалою підтримкою з боку виробника — визначають успіх продукції Minix, незважаючи на більш високу вартість.

Детально розписувати технічні характеристики і мережеві комунікації Minix neo U9-H немає особливого сенсу. Це топовий пристрій, в якому реалізована підтримка 4К екранів, дводіапазонний Wi-Fi з технологією MiMo і наявність системних декодерів Dolby Digital і DTS з парі з вбудованим ЦАП, лише мала частина функціоналу, який дозволить Minix neo U9-H залишатися актуальним ще дуже тривалий час.

В роботі медіаплеєр залишає дуже приємне враження. Все працює дуже швидко, інтерфейс чуйний. Будь-яких фризів або мікролагів помічено не було. За роботу смарт приставки відповідає AMLogicS912-H, який хоч і не вражає уяву цифрами в синтетичних тестах, але завдяки оптимізації програмної частини робить Minix neo U9-H до біса швидким пристроєм.
ТВ приставка з легкістю справляється з відтворенням важких 4К відео роликів і дозволяє запускати навіть вимогливі ігри.

В результаті телевізійна приставка Minix neo U9-H вийшла дуже вдалою. З плюсів відзначимо високу якість збірки, наявність підтримки передових технологій на кшталт дводіапазонного Wi-Fi, вбудованого ЦАП з декодерами DTS і Dolby Digital (в порівнянні з аналогічними приставками гарантують принципово інший рівень звуку при підключенні акустики), швидку роботу системи і хорошу підтримку з боку виробника. Смарт приставка оновиться до Android 7.0 яка привнесе ще більше цікавих можливостей.

Головний недолік — висока ціна, але вона тут виправдана функціоналом і можливостями. У порівнянні з аналогами, в роботі Minix neo U9-H відчувається як більш дорогий пристрій класом вище. Тому, якщо ви шукаєте збалансований пристрій з максимальним функціоналом, то ми рекомендуємо вам придивитися до даної моделі.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015