Казковий відпочинок в Трускавці — душі Прикарпаття

Подивитись всі дописи у розділі: Суспільство. Розміщено: 23.10.2017 в 15:55.
Казковий відпочинок в Трускавці — душі Прикарпаття

У сучасному світі через швидкий темп життя, брак часу і необхідності швидко реагувати на все, що відбувається питання якісного відпочинку постає особливо гостро. Прекрасно відпочити, насолодитись красивими пейзажами і просто оздоровитися вам допоможе відпочинок в Трускавці — одному з кращих бальнеологічних курортів України. Кілька днів серед мальовничої природи або повноцінний курс лікування мінеральними водами в сучасних і затишних санаторіях, — все це надасть вам здравниця України курорт Трускавець.

Особливої популярності курортному містечку принесли мінеральні води. Більш ніж 25 джерел лікувальних мінеральних вод може вам запропонувати курортне містечко Трускавець, серед них: Барбара, Анна, Марія, Юзя, Нафтуся, Катерина та багато інших. Так, однією з найпопулярніших є мінеральна вода «Нафтуся», лікувальні властивості якої відомі далеко за межами України. Вживання даної мінеральної води сприяє зміцненню імунної системи і поліпшення обміну речовин. Походження назви цієї води не випадкове, так в її склад входять речовини нафтового походження. Крім цього на території курорту Трускавець є один з найстаріших бювет, який був побудований в 19 столітті.

Відпочивати в Трускавці можуть всі — пари з дітьми, молодята або просто туристи, які хочуть відпочити від міського шуму і провести час серед мальовничих пейзажів. Курортне місто Трускавець пропонує безліч готелів, пансіонатів і вілл. Тут кожен зможе знайти житло на свій смак і бюджет. Навіть недорогі апартаменти зможуть порадувати вас своїм затишком, сучасним інтер’єром та високою якістю обслуговування. Так, наприклад, відпочити в Трускавці туристи з більшим бюджетом можуть в сучасному готелі «Міротель Resort & SPA». Перевагами даного готельного комплексу є близькість до історичного центру курортного міста, висока якість обслуговування, сучасні європейські номери і власний медичний комплекс «Мед-палас», де ви зможете підлікуватись і покращити стан свого здоров’я, а також пройти різноманітні спа-процедури. Якщо ж у вас менший бюджет на проживання, тоді одним з найкращих варіантів для вас стане відпочинок в одному з найвідоміших пансіонатів Трускавця готелі «Весна». Так, готель знаходиться в прекрасній парковій зоні поблизу бюветів з лікувальними мінеральними водами, що є істотною перевагою на користь цього санаторію.

Лікування та відпочинок, мальовничі пейзажі карпатських гір і чисте повітря — все це поєднує в собі сучасний європейський курорт Трускавець, відпочити в якому може кожен і в будь-яку пору року! Всесвітньо відоме курортне місто Трускавець чекає вас до себе в гості!

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015