Як шукати квартиру у Хмельницькому і підготуватися до її купівлі

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 26.10.2017 в 5:59.
Як шукати квартиру у Хмельницькому і підготуватися до її купівлі

Всі люблять вигідні угоди, і ви можете подумати, що отримуєте саме таку, купуючи дешеву нерухомість, але чи дійсно це так? Ось кілька порад, які допоможуть вам знайти найкращий варіант для придбання житла у місті Хмельницький.

Завжди переглядайте об’єкт з більш ніж одним агентом з нерухомості, так як деякі з них, безумовно, краще за інших. Ви можете законно купувати нерухомість без агента і отримувати набагато кращу угоду безпосередньо з власником, щоб не виплачуючи комісійні. Деякі агенти з нерухомості, як відомо, завищують ціну, тому обов’язково дивіться документи у нотаріуса, в тому числі вартість нерухомого договорі.

Документи для покупки квартири

Купувати без посередника не так складно, як здається. По-перше, вам потрібно буде дізнатися про деталі покупки. Потім поговоріть з власником і домовтеся про ціну. Після господар квартири повинен підготувати документи: техпаспорт на житло, незалежну експертну оцінку, довідку про склад сім’ї та зареєстрованих осіб, правовстановлюючий документ на нерухомість. Якщо одним із власників є дитина, то повинно бути рішення органу опіки та піклування на відчуження об’єкта нерухомості в інтересах неповнолітнього. У покупця повинен бути паспорт, ідентифікаційний код і згода чоловіка або особиста присутність при підписанні договору.

На сайті hmelnitskij.mesto.ua/rent зібрані всі пропозиції забудовників у Хмельницькому та пропозиції власників житла щодо оренди, також тут ви можете побачити які документи необхідні для оформлення квартири, в тому числі, якщо ви будете купувати житло в новобудові. Тут важливий фактор — наявність у забудовника повного пакета документів на житло та землю, які він продає.

Ви повинні знайти авторитетного нотаріуса, щоб переконатися, що всі документи в порядку, у нього ви і підписуєте угоду. Оплата зазвичай здійснюється банківським переказом.

Не шкодуйте часу на пошук квартири

Не шкодуйте часу на пошук квартири

Дослідження пропозицій є ключем до пошуку кращих об’єктів в Хмельницькому. Проводячи зайві години за читанням оголошень на вищезгаданому сайті в пошуку потрібної інформації, ви максимально підготуєте себе до вибору. Якщо можливо, відвідайте район, який ви вибрали в різні частини дня, взимку і влітку. Оцініть щільність населення, чи зможете ви комфортно себе почувати в будні? З’ясуйте, чи є в обраному місці всі потрібні зручності, різні місця для відпочинку, школи, лікарні, далеко від розвиненої інфраструктури.

Якщо ви працюєте з будівельною компанією, то деякі моменти вже не будуть викликати у вас багато проблем. Можлива також покупка квартири в новобудові, яких у Хмельницькому досить багато. Крім того, що оформляти документи з перевіреною фірмою безпечніше, ніж з маловідомими вам людьми, там ви можете і оформити іпотеку в разі нестачі грошей.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022