Домашній акваріум і його мешканці

Подивитись всі дописи у розділі: Суспільство. Розміщено: 27.10.2017 в 18:42.
Домашній акваріум і його мешканці

Купуючи акваріум в якості простого інтер’єрного елемента, багато наших сучасників настільки захоплюються процесом догляду за рибками, що з плином часу стають самими завзятими любителями підводного світу. Цей феномен експерти пояснюють тією обставиною, що мешканці акваріума несуть з собою позитивний заряд енергії, будучи чудовим антидепресантом. І це при тому, що догляд за акваріумними рибками виховує у дітей почуття відповідальності, позитивно позначаючись на їх емоційному стані.

Безумовно, мешканці акваріума є живими істотами, які вимагають до себе особливої уваги і турботи. Тому якщо людина вперше зіткнулася з цим питанням, їй варто поспілкуватися з акваріумістами та ознайомитися з основними аспектами догляду. І, буквально через нетривалий час, можна буде виявити, що процес догляду за цими живими істотами несе з собою непередавані відчуття і масу реального задоволення і позитивних емоцій.

Питання вибору акваріума

Перш ніж прийняти рішення про придбання акваріумних рибок, варто визначитися з питанням вибору самого акваріума. При цьому окремі акценти потрібно приділити таким нюансам, як розмір конструкції і її геометрія, а також добре продумати місце її установки. Якщо ж мова йде про придбання акваріума для новачка, то в цьому випадку варто пріоритети віддавати більш містким виробам, оскільки за ними простіше доглядати. До того ж, в ньому можна утримувати золотих рибок, які дуже чутливі до обмежених просторів.

Нарівні з придбанням акваріума, не варто забувати і про покупку спеціального обладнання, за допомогою якого проводиться догляд за його мешканцями, таких як сифон для акваріума (рос. сифон для аквариума). В цьому випадку можна не тільки спростити процес догляду та чистки, але і вирішити питання забезпечення рибок достатніми обсягами кисню і освітленості.

Вибір рибок

Після того, як з акваріумом споживач визначився, важливо акцентовано підійти до питання придбання його майбутніх мешканців. І в цьому випадку завзяті акваріумісти рекомендують заводити такі види рибок, які відрізняються невибагливістю і невибагливістю до режиму харчування та догляду. Зокрема, кращим вибором в цьому випадку будуть гуппі, які:

  • Мають яскраве барвисте забарвлення.
  • Не вимагають додаткової аерації.
  • Байдужі до відсутності фільтрації.
  • Не вимогливі до висвітлення.
  • Уживаються в невеликих акваріумах.

Безумовно, щоб гуппі могли досить комфортно себе почувати, за ними, все ж, повинен здійснюватися хоч і незначний, але догляд. Ну а коли власник уже напрацює навички догляду за цими істотами, то можна буде подумати і про те, щоб обзавестися рибками інших видів, що потребують більш серйозного догляду.

Важливо: купуючи для акваріума ті чи інші види рибок, необхідно створювати для них ті параметри навколишнього середовища до яких вони звикли. При цьому потрібно в щоденному режимі підтримувати оптимальну температуру води, перевіряти стан фільтруючих систем і роботу компресора, а також своєчасно включати підсвічування і відстежувати рівень води.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015