Що ми не купуємо в інтернеті

Подивитись всі дописи у розділі: Бізнес. Розміщено: 20.11.2017 в 19:33.
Що ми не купуємо в інтернеті

В наші дні практично будь-яку річ можна купити через інтернет. Ми користуємося послугами Інтернет-магазинів, купуючи найрізноманітніші товари. Однак не всі товари однаково популярні серед наших покупок в мережі. Купуючи все, починаючи від одягу, для прикладу, для великих чоловіків і то можна без всяких складнощів купити в Інтернет магазині одягу https://bigboss.in.ua/, і закінчуючи електронікою, українці все ще відчувають себе невпевнено, коли замовляють їжу в режимі онлайн.

Нові дані показали, що покупці сумніваються щодо свіжості продуктів в інтернет-магазинах, а також не бажають відмовлятися від соціальної сторони покупок в супермаркетах. Майже половина опитаних (46%) пробували здійснювати покупки продуктів харчування в інтернеті, але тільки 15% роблять це кілька разів на місяць. Крім того, навіть серед онлайн-покупців 87% протягом тижня додатково купують їжу в реальних магазинах. Недавні дані національної статистики показали, що всього 6% всіх покупок продуктів харчування здійснюються за допомогою інтернету.

Чому онлайн-покупки не популярні? Близько 71% людей, які не купують продукти в інтернеті, кажуть, що головна причина полягає в неможливості помацати і розглянути товар. Шість з десяти чоловік відповіли, що не довіряють свіжості і якості продукції, так як їхні знайомі хоча б раз постраждали з цієї причини. Майже половина покупців в супермаркетах відповіли, що їм подобається сам процес покупок, а особливо спілкування з іншими клієнтами і персоналом. Також люди переконані, що доставка вийде занадто дорогою і довгою.

Фахівці дотримуються думки, що не дивлячись на те, що онлайн-продуктові існують досить давно, ми все ще чекаємо переходу на рівень, подібний онлайн-продажу одягу і товарів для дому. Деякі бар’єри буде, звичайно, складно подолати, наприклад, бажання людей спілкуватися в процесі покупки товарів, але інші — можуть виявитися не такою складною перешкодою. Одна з найважливіших деталей — плата за доставку. Якщо супермаркетам вдасться вирішити це проблему, то пробіл в даній інтернет-індустрії буде заповнений.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015