Як отримати кредит на карту за кілька хвилин

Подивитись всі дописи у розділі: Фінанси. Розміщено: 22.11.2017 в 12:01.
Як отримати кредит на карту за кілька хвилин

Мова піде про сервіс кредитування онлайн Moneyveo, який надає термінові кредити онлайн готівкою на карту, без довідок, застави та поручителів. Перший кредит під 0,01%.

Moneyveo (рос. Манивео кредит онлайн) — миттєвий сервіс мікрокредитування, що дозволяє отримати кредит онлайн на банківську карту в будь-якому місці і в будь-який час. За допомогою швидких кредитів, що надаються компанією, тисячі українців щодня вирішують фінансові труднощі, побутові та інші проблеми. Зламався автомобіль? Потрібні терміново гроші на лікування? Або хочеться оновити гардероб в період сезонних розпродажів? З Moneyveo бажання реалізуються в лічені хвилини.

Чому отримати онлайн-кредит в Moneyveo легко та швидко?

Завдання сервісу — надавати людям гроші максимально швидко і без зайвих питань. Компанія першою на українському ринку розробила і успішно впровадила автоматизовану систему обробки заявок на кредити. Що це означає? Користувач в онлайн-режимі заповнює заявку на сайті компанії, відправляє її. Чекає рішення, яке приходить на email і в SMS. І моментально отримує гроші на карту. Іншими словами, оформити кредит можна перебуваючи в будь-якому місці, де є інтернет, в будь-який час доби.

На відміну від банків і інших кредитних компаній, що працюють офлайн і вимагають гору документів, Манівео піклується про комфорт клієнтів. Компанія розуміє, наскільки динамічним може бути ритм сучасної людини, і щоб трохи його уповільнити, вимагає мінімум дій. Для прийняття рішення по заявці на кредит онлайн потрібні тільки:

  • паспорт громадянина України, ІПН;
  • карта будь-якого банку;
  • досягнення 18-річного віку;
  • надання актуальних даних про себе.

Позики в Moneyveo на вигідних умовах

Швидкість і зручність — не всі «козирі» Манівео. Відомо, що одним з критеріїв оцінки позичальника є позитивна кредитна історія (КІ). У деяких фінансових компаніях і майже у всіх банках з обережністю ставляться до прогалин в КІ. Це не дивно, адже в ній міститься інформація про всі попередні досвіди користування кредитами. Як негативні, так і позитивні. І якщо прострочень, а також інших порушень кредитних зобов’язань було більше, то такий клієнт навряд чи зможе розраховувати на кредит онлайн в фінансових установах.

Манівео не відмовляє у видачі позики клієнтам із зіпсованою КІ. Навпаки, за допомогою сервісу її можна поліпшити. Як? Досить оформити і успішно погасити в компанії 1-2 кредиту, і рейтинг в УБКІ значно зросте.

При першому зверненні в сервіс клієнту доступна сума — 3 500 на 30 і більше днів, під символічні відсотки — 0,01% в день. Така пропозиція є постійною.

При подальших зверненнях кредитний ліміт позичальника збільшується до 15 000 грн, а процентна ставка на онлайн-кредит поступово знижується. Максимальна знижка на ставку становить 50% (в залежності від рейтингу клієнта в програмі лояльності). Більш того, тим, хто здійснив вчасне погашення раніше взятого кредиту в сервісі, доступні різні бонуси і знижки (промокодом) до -70% на ставки.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015