Вибираємо коляску для дитини

Подивитись всі дописи у розділі: Суспільство. Розміщено: 25.11.2017 в 14:13.
Вибираємо коляску для дитини

Вибір коляски є дуже важливим моментом не тільки для батьків, але також і для самого малюка в подальшому. Так ця тема дуже актуальна, дуже часто можна зустріти поради від педіатрів та інших фахівців, які допоможуть з правильним вибором. Для кожного з батьків дуже складно зробити вибір, так як сучасні моделі з величезним асортиментом готові привести в замішання кожного. У даній статі спробуємо зробити невеликий огляд дитячих колясок і і допомогти визначитись з вибором на замовити вподобану модель в інтернеті.

Мало що зрівняється з почуттям гордості, яку відчувають батьки, коли їх дитина навчиться вперше сидіти. Але, разом з цією радістю, молодих батьків чекають і нові турботи. Малюк більше не захоче спокійно лежати в колисці під час прогулянок, тепер для нього цікавий навколишній світ. Тоді і приходить час пересідати в коляску. Не завжди батьки можуть наперед продумати яка потрібна коляска, щоб комфортно було не тільки малюкові, але і трохи підрослій дитині. В першу чергу, подумайте про те, як максимально полегшити мамі процес підйому коляски в будинок. Якщо в будинку є ліфт, розрахуйте його ширину і вибирайте коляску відповідних розмірів.

Щодо вибору виробника колясок, то тут важко щось порадити, є відомі та дорогі, є не дуже відомі, але все ж якісні вироби, ми можемо відмітити гарну якість колясок виробника Anmar, які можна переглянути на сторінці https://spok.ua/prams/anmar/c005/v052/ інтернет-магазину Spok.ua.

Ідеальні параметри, в поєднанні з функціональністю

Підібрати механізм, не так вже й складно, адже це залежить від того, в яких умовах буде використовуватися коляска. Можна вибрати механізм, який дозволить перетворювати сидіння в крісло для машини, або в окреме ліжечко. В цілому, для новонароджених підійде модель завдовжки близько 80 см, а шириною 35-40 см, таку коляску можна буде використовувати з народження до року і більше, в залежності від того наскільки швидко малюк буде рости.

Особливою функцією сучасних моделей є — підняття спинки. Маленькі діти не відразу починають тримати голівку самостійно, а тим більше самостійно сидіти, але в цьому віці йому дуже цікаво спостерігати за навколишнім світом. Тому відмінним варіантом для прогулянок на свіжому повітрі буде підняття спинки на візку, так малюк зможе розглядати все, що відбувається і розвиватися.

Батькам варто подбати заздалегідь і вибрати оптимальну ширину між колесами, щоб коляска з легкістю помістилася в ліфт і дверний проріз. Для цього достатньо буде вимірювати ширину вимірювальною стрічкою, або будівельною рулеткою в магазині. Якщо коляску буде купуватися в інтернеті, є можливість задати всі запитання консультанту в онлайн режимі.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015