Як правильно вибрати снігоприбиральну машину для власного будинку?

Подивитись всі дописи у розділі: Суспільство. Розміщено: 05.12.2017 в 16:23.
Як правильно вибрати снігоприбиральну машину для власного будинку?

У природи немає поганої погоди, але взимку деякі власники заміських будинків або дач часто стикаються з проблемою — необхідність розчищати сніг. Можна обійтися і своїми силами: совкова лопата і пару годин фізичного навантаження — це тренування для здорового організму. Але не кожна людина в силах витратити стільки зусиль і часу на таке заняття. Рішення даної проблеми — снігоприбиральні машини для будинку, як вибрати, за якими критеріями, на що орієнтуватися при покупці і розповість ця стаття.

Снігоприбиральна машина — обладнання, яке розчищає площу від снігового покриття. Конструктивно вона являє собою пристрій з обертовим гвинтом (шнеком), який захоплює сніг. Потрапляючи всередину машини, сніг викидається потоком повітря в регульованому напрямку.

Деякі критерії вибору снігоприбирача для дому та дачі:

  • Площа ділянки.
  • Делікатне прибирання.
  • Маневреність.
  • Вага агрегату.
  • Потужність двигуна.
  • Ціна.

Електричний або бензиновий варіант

Ми вже переконалися, що снігоприбирач для дому та дачі — незамінний помічник в зимовий час. Тепер розберемося, що краще електричний або бензиновий снігоприбирач. Електричні снігоприбиральні машини для дому мають ряд переваг над бензиновим варіантом. В першу чергу, це ціна — електрична снігоочисна техніка в рази дешевше бензинової. Така машина важить менше, більш маневрена, що дозволить керувати нею навіть жінці. Електричні снігоприбиральні машини компактні, що зручно при зберіганні. Ціна на бензинові снігоприбиральні машини для будинку набагато вище, але це повністю виправдано. Це надійні снігоприбиральні машини, які підійдуть навіть для найбільших ділянок, вони готові впоратися з великими кучугурами, володіють великою потужністю (від 5 до 15 кінських сил) і дуже зручні своєю автономністю — ніяких проводів і дротів.

І наостанок На що ж слід в першу чергу звернути увагу при покупці? Ціна — потужний, багатофункціональний агрегат не коштую 5000 — 8000 грн., а якщо Вам доводять зворотне, варто задуматися. Функціонал — купуючи менш дорогу машину, Ви втрачаєте в потужності і в додаткових функціях пристрою. При покупці в інтернет-магазині https://www.vdr.com.ua вам допоможуть обрати модель та виробника, допоможуть перевірити, що товар укомплектований згідно з інструкцією. Перевірять на ваших очах його роботу — запустять двигун, перевірять роботу механізмів.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015