Сайдинг та фасадні панелі в оздобленні будинку

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 07.12.2017 в 7:33.
Сайдинг та фасадні панелі в оздобленні будинку

Фасад — це надовго, тому хочеться щоб виглядав він добре, багато і солідно. Досягти цього можна за допомогою вінілового сайдингу і фасадних панелей. У чому плюси і мінуси обшивки фасаду пластиком і конструкції вентильованого фасаду взагалі.

Що знаходиться під панелями сайдінга і чому такі фасади називають вентильованими

Самі панелі сайдинга кріпляться до дерев’яної або металевої обрешітки. Між стіною і облицюванням завжди є зазор. Потрібен цей зазор для вентиляції і підтримки в сухому стані поверхні стін і мінерального утеплювача на них. Для утеплених фасадів вентиляційний зазор особливо важливий, адже мокрий утеплювач не працює.

Кілька шарів тонкого утеплювача працюють краще, ніж один товстий шар. Тому що перехлести при монтажі закривають щілини в стиках і дозволяють закривати містки холоду в місцях кріплення про обрешітки.

Для захисту від вітру використовується спеціальна супердифузійна мембрана, яка дозволяє випаровуватися волозі зсередини утеплювача, але не пропускає крапельки води всередину. Крім того, якщо не буде вітрозахисту, то зовнішні 10-15 мм утеплювача будуть виведені з ладу. Адже утеплювачем служить сухе нерухоме повітря, між волокнами. А якщо мінеральна вата залишиться відкритою — в зовнішньому шарі гулятиме протяг. А з часом протяги і вологість приведуть до фізичного вивітрювання і втрати товщини шару мінеральної вати.

Що таке сайдинг, фасадні панелі

Сайдинг, фасадні панелі зроблені з пластика кріпляться подібним чином. Відрізняються товщиною, міцністю і ціною. Фасадні панелі міцніше, дорожче, їх частіше використовують для облицювання цокольної частини фундаменту. Тому малюнок там імітація цегляної кладки або натурального каменю.

Обидва матеріали прості в монтажі, довговічні немає необхідності щось «освіжати» і ремонтувати.

Вініловий сайдинг, випускають у вигляді довгих панелей, які зовні імітують деревину або пофарбований метал, він тонше легше, але не менш довговічний і надійний ніж фасадні панелі.

Переваги фасадних панелей і сайдінга:

При монтажі сайдингу не потрібна висока кваліфікація — не потрібно бути штукатуром 5-го розряду, знати рецепти сумішей і дотримуватися досить складної технології, чекати висихання шарів і т.д. Досить купити набір матеріалів і кріплення, ознайомиться з інструкцією, подивитися відео з облаштування вентильованих фасадів.
Доступна ціна на сайдинг, переглянути яку можна за посиланням http://www.dvs.kiev.ua/caiding, в порівнянні з натуральним деревом або кладкою. Вибір кольорів і текстур при цьому найширший.
Фасад, оброблений пластиком, легко мити і очищати, часто досить струменя води з садового шланга, і будинок як новенький.
Цокольний і панельний сайдинг довговічний, хімічно і біологічно нейтральний (не гниє, не схильний до корозії).

Чи варто купувати оздоблювальні матеріали через інтернет

Варто тільки у надійних постачальників, наприклад, за посиланням вище ви знайдете це інтернет супермаркет зі спеціалізацією будматеріалів для крівлі та фасадів. Тут розбираються в будівництві, є технічний відділ для допомоги в розрахунках і підборі будівельних матеріалів під кожне будівлю.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022