Як вибрати зимові шини для автомобіля?

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 15.12.2017 в 15:14.
Як вибрати зимові шини для автомобіля?
Зимова гума

Не випадково в сезон ожеледиці і низьких температур автомобілісти змінюють звичайну літню гуму на більш стійку до холодів і безпечну – зимову.

Основною метою такої зміни «взуття» машини є безпека управління на небезпечних ділянках дороги, які часто покриті шаром льоду і снігу. Зимова гума для шин виготовляється з особливо міцних і гнучких матеріалів, що дозволяють при управлінні автомобілем домогтися якісного зчеплення з дорожнім полотном і максимального контролю в будь-якій ситуації. Особливо важливо це для початківця автомобіліста, не готового до неприємних поворотів долі у вигляді заносів на дорозі.

При виборі шин для автомобіля слід керуватися в першу чергу природними умовами, кліматом і рельєфом місцевості. Наприклад, якщо рух буде переважно здійснюватися по дорогах у сільській місцевості, які частіше за все не передбачають асфальтованого дорожнього покриття, то свій вибір рекомендується зупинити на шипованих моделях.

Такий же варіант відмінно підійде для безпечної їзди по гористій місцевості. У той час як при поїздках в межах міста незамінними в зимовий період стануть не шиповані шини європейського зразка. Оскільки часті затори при русі можуть утворювати небезпечну обстановку в зв’язку з тим, що гальмівний шлях машини з шипованими шинами скорочується практично в два рази.

Рекомендується звернути окрему увагу на постачальника і продавця товару, а також на дату виготовлення покришки. Вибирайте тільки перевірених і надійних постачальників, завжди цікавтеся про терміни гарантії і виробника товару. Протягом двох років з моменту виготовлення гуми вона не втрачає свої фізичні властивості і виконує покладені функції на 100 відсотків.

Зручним варіантом придбання зимових шин для автомобіля стане замовлення на сайті https://prokoleso.ua. Тут представлена досить велика кількість різних варіантів шин для будь-якого автомобіля і на різний гаманець, бо ж не кожен власник авто може собі дозволити купити топові моделі шин, які можуть коштувати ніж потриманий автомобіль. Приємні ціни на весь модельний ряд, великий асортимент якісних товарів неодмінно стануть вирішальним фактором при покупці зимової гуми для свого залізного коня.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015