Компанія Huawei виводить смартфони Honor на український ринок

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 22.12.2017 в 21:47.
Компанія Huawei виводить смартфони Honor на український ринок

Нагадаємо, що бренд Honor, під яким випускаються смартфони і мобільні аксесуари, належить компанії Huawei. Смартфони Honor компанія адресує, перш за все, молодим активним користувачам, які ведуть бурхливу діяльність в соціальних мережах, займаються активними видами спорту, захоплюються іграми, музикою і т. д.

Зі свого боку зауважимо, що при порівнянні схожих за характеристиками смартфонів Huawei і Honor, останні, як правило, мають трохи більш привабливу вартість.

Але програмна оболонка і у Honor, і у Huawei ідентична — використовується фірмова EMUI.

Багато хто може згадати, що марка Honor вже була представлена в Україні кілька років тому.

huawei honor 6c pro

Дійсно, в кінці 2014 року Huawei вже виводила на наш ринок смартфони Honor. Ми також писали про презентацію деяких новинок. Але, за словами представників компанії, це був дуже складний економічний період в нашій країні і не було можливості зберегти одночасно два бренду на українському ринку: Huawei і Honor. З причини порівняно низькою впізнаваності бренду Honor у нас в той час, було прийнято рішення залишити на нашому ринку тільки пристрої під маркою Huawei.

Але тепер смартфони Honor знову офіційно представлені в Україні і забезпечуються фірмовою гарантією. До слова, умови гарантії досить цікаві. В случає несправності можливі витрати, пов’язані з відправкою пристрою до сервісного центру і назад «від дверей до дверей», бере на себе виробник.

З 1 грудня і протягом деякого періоду часу «офіційні» смартфони Honor будуть ексклюзивно доступні в мережах «Цитрус» (citrus.ua).

До речі, «Цитрус» з 8 грудня проведе конкурс спрямований на популяризацію бренду Honor. Учасники конкурсу можуть виграти смартфон або грошовий сертифікат на подорож.

На даний уже продаються моделі Honor 9, Honor 7X, Honor 6C Pro і Honor 6A.

На наш погляд, найцікавішим пристроєм, як по характеристикам, так і зовні в цьому списку є Honor 9. Він володіє характеристиками і багатьма особливостями топових смартфонів і при цьому більш доступний за ціною.

Оформлення корпусу Honor 9 незвичайне. Задня скляна панель виконана за технологією, яку виробник називає фотогравіруванні. Поверхня особливим чином переливається на світлі, що робить зовнішність Honor 9 дуже ефектною. Доступні три варіанти колірного оформлення: синій чорний і сірий.

Вартість Honor 9 в зазначених мережах становить 12 999 грн.

Honor 7X обійдеться в 8999 грн, а для Honor 6C Pro і Honor 6A передбачені ціни 5299 і 4299 грн, відповідно.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015