Що таке Інстаграм і для кого він створений

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 28.12.2017 в 8:18.
Що таке Інстаграм і для кого він створений

Інстаграм це популярна соціальна мережа, яка дає можливість користувачам розповісти про те, що відбувається з ними кожен день. Додаток перейшов до керівництва компанії Facebook в квітні 2012 року. Тоді оновлення дозволило користувачам створювати короткі відео і завантажувати їх в стрічку інстаграма. Так само додаток неабияк відрізняється своєю аудиторією, коли кількість користувачів досягла пару мільйонів, то з додатком Instagram стали надходити пропозиції від відомих брендів, тепер стали доступні до перегляду зірки світової величини, музиканти, які стали ближче до своїх фанатів, також додаток служить відмінною платформою для маркетингових компаній таких як Starbucks, McDonalds, Zara і т.д.

Інстаграм більше функціонує як мобільний додаток, так як зручно знімати і відразу викладати фото з мобільного пристрою. Отже, тепер можна з’ясувати як користуватися інстаграмом. Напевно ви новачок і з додатком ви знайомі тільки з розповідей. Насправді за рахунок створення простого інтерфейсу в використанні цієї соціальної мережі нічого складного немає. Головне дотримуйтесь інструкції:

Установка і реєстрація програми

Для початку вам знадобиться завантажити додаток на телефон в Appstore або GooglePlay. Залежно яке ПЗ у вашого телефону. Для реєстрації в Інстаграм вашого облікового запису, потрібно придумати хороший нік, тому що по ньому зможуть знайти вас ваші друзі. Так само придумуєте пароль, який містить вісім латинських символів для кращої безпеки вашого облікового запису.

Увімкніть повідомлення

Ця функція дозволяє включати потрібні повідомлення і відключати, то що вам не знадобиться. Зазвичай Instagram надсилає різні повідомлення про події, які пов’язані з вашим обліковим записом. Щоб налаштувати повідомлення вам треба зайти в меню, натиснути зверху на знак три точки. Відкриються «параметри», вам доведеться трохи перегорнути вниз і натиснути на опцію «Push-повідомлення». Далі ви побачите ряд функцій, які дозволяють вам повідомити про те:

  • Хто поставив вам позначку «лайк» і залишив коментарів;
  • Хто залишив лайк на коментарях, показує нових передплатників;
  • Можна включити і вимкнути запити на підписку, запити Instagram Direct, отримання повідомлень в Direct;
  • Повідомляє хто поставив фото з вами і відправляє нагадування.

Для тих хто хоче більше дізнатись про тонкщі роботі соціальної мережі варто почитати тут: все о инстаграм по ссылке.

Зв’язок з іншими додатками соціальних мереж

Ця функція дозволяє зв’язатися з такими мережами як ВКонтакте, Facebook, Однокласники. Зручна тим, що всі викладені фото з інстаграм потрапляють в пов’язані соціальні мережі. Зробити це можна через «меню», «параметри», «настройки» і «пов’язані акаунти», далі відкривається список соціальних мереж, вибираєте ту в, якій ви зареєстровані, вводите логін і пароль від даної мережі і готово.

Додати фотографії, і відео

Створювати знімки можна відразу через додаток Instagram. Внизу на головній панелі посередині знайдіть знак плюса, увійдіть туди, відкриється камера. Можете відразу робити фото та вибрати фільтри. Так само з лівого боку є «галерея» звідти ви можете вибирати вже готові знімки, оброблені вами через спеціальні програми.

Публікація інформації

Щоб зробити публікацію після зробленого фото або відео, треба натиснути на кнопку «далі», тут ви можете вибрати фільтр, відзначити своїх друзів, місце розташування, вибрати «пов’язану» соціальну мережу, поставити хештег або описати фото. І натиснути на опцію «поділитися». Так само можна вибрати з ким поділитися: з передплатниками або друзями.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015