Скільки коштує замовити сайт

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 17.01.2018 в 18:18.
Скільки коштує замовити сайт

Сучасний світ висуває нові вимоги до ведення бізнесу та підприємницької діяльності і щоб заявити про серйозність свого бізнесу, підприємцю в більшості випадків потрібен сайт. Це ваше обличчя в мережі, що дає уявлення про ваші товари та послуги. Замовити сайт можна у студії або серед професіоналів на майданчику Kabanchik з замовлення послуг і зокрема з створення Інтернет-сайтів.

Сьогодні ділові контакти і угоди, все частіше відбуваються в мережі, і успішні ділові люди вважають за краще не економити. Технології на сьогодні зробили створення сайтів доступним для більшості, а ефект від нього ви відчуєте практично негайно. На сьогодні користуються попитом прості, на декілька сторінок сайти-візитки, де описуються основні ваші напрямки діяльності, ваші переваги та спосіб замовити вашу продукцію чи послуг, та контакти.

Самий простий і дешевий варіант замовлення сайту – це бюджетний варіант, з безкоштовною системою управління вмістом, повинен зацікавити бізнесменів-початківців. У ньому використовується нескладний, адаптивний і шаблонний дизайн, і передбачена обмежена відповідальність за якість. Такий сайт візитка під ключ буде по кишені кожному підприємцю.

Більш складний сайт, та й, відповідно, більш дорожчий, — це портфоліо бізнесу, необхідно амбітному і цілеспрямованому керівнику. Стандартні вимоги, яким повинна відповідати «Медіум» сайт візитка під ключ, підняті тут на новий якісний рівень. Серед її переваг:

  • Можливість створення інтерфейсу за запропонованим прототипом;
  • Індивідуальна розробка функціоналу;
  • Унікалізація дизайну;
  • Виняток дубльованих сторінок;
  • Використання мікророзмітки, щоб ваша сторінка візитка знайшла своє місце на перших рядках браузера;
  • У категорії «Медіум», сайт візитка на замовлення буде коштувати дорожче. Мінімальна вартість зазвичай починається від 500 USD.

Розвинути ваш успіх допоможе сайт візитка класу «Преміум»
Домігшись положення і престижу, дозвольте собі мати сайт в інтернеті, гідний вашого бізнесу. Будьте впевнені, що при його створенні будуть задіяні найбільш передові технології SEO просування і оптимізації. У ньому буде використана професійна система управління контентом і інші переваги категорії:

  • Буде розроблений неповторний і стильний дизайн;
  • Використовується повне стиснення кешу браузера, для забезпечення негайної відповіді сервера;
  • Розширений функціонал дозволяє використовувати сайт візитку «Преміум», як інтернет магазин.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015