Що краще: кутовий диван або прямий?

Подивитись всі дописи у розділі: Прес-релізи. Розміщено: 20.01.2018 в 17:09.
Що краще: кутовий диван або прямий?

Облаштування власної домівки — важлива і відповідальна справа. Адже тут важлива кожна дрібниця. І зрозуміло, що на цьому етапі без суперечок між членами сім’ї і сумнівів не обійтися.
Особливо багато складнощів викликає вибір м’якого куточка. Адже на ринку представлено стільки моделей, що просто не знаєш купити кутовий диван або вибрати стандартний прямий гарнітур? Також виникає питання де краще купувати меблі, адже пропозицій на ринку досить багато. Краще звернутись до Інтернету і пошукати там, для прикладу, ввівши в пошуковик запит на кшталт диваны интернет магазин украина.

Як вибрати ідеальні меблі?

У користувачів відразу виникає величезна кількість питань: а де краще поставити куточок (хоча це стосується і будь-якого іншого типу меблів). Кутовий диван має більше плюсів чи мінусів і чим краще класичний варіант?

Економія місця

У плані розмірів прямий куточок виграє. Він займає набагато більше місця, адже стоїть на одній лінії. А ось для кутового потрібно зайвий простір. Якщо хочете поруч поставити стіл або тумбочку, враховуйте це.

Зручність відпочинку

Кутові меблі в цьому плані зазвичай кращі. Ви спокійно можете лежати обличчям до телевізора і витягнути ноги. А ось на стандартних моделях вам доведеться сидіти боком або ж підставляти під ноги пуф або табуретку.
Що стосується спального місця, то вам потрібно вибрати ідеальний механізм розкладання. Інакше можуть виникнути складності в плані користування. Це стосується обох моделей. Невелика порада: віддавайте перевагу простій системі трансформації, яку при необхідності можна легко полагодити.

Кількість місця

На кутовому дивані може розміститися набагато більше людей. Це дуже зручно для великої родини, яка любить разом збиратися для спільного відпочинку. Для маленької сім’ї вистачить і звичайного куточка.

Можливість зонування простору

Обидва ці варіанти підходять для зонування кімнати. Так що ви прекрасно за допомогою м’якого куточка відокремте столову від зони відпочинку. А ще гарнітур прекрасно розміщується посередині кімнати. Тільки пам’ятайте про те, що це підходить виключно для просторих будинків, де квадратні метри вітальні дозволяють так поставить меблі.

Ви самі повинні вирішити, що для вас важливо: збереження квадратних метрів або ж комфортний відпочинок. Щоб уникнути проблем, заздалегідь намалюйте план розміщення меблів. І це не тільки стосується вітальні, але і інших кімнат. Нехай у вашому домі буде завжди комфортно і затишно.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015