Інновації дійшли й до автомобільних вантажоперевезень

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 23.01.2018 в 19:33.
Інновації дійшли й до автомобільних вантажоперевезень

Світ змінюється досить високими темпами і ці зміни можна побачити практично у всіх галузях діяльності людини і в тому числі в такій сфері як вантажні перевезення. Тож мова піде про онлайн сервіс підбору автомобілів та розрахунку вартості різного роду вантажних перевезень  по Україні та за кордон — Транспортика. Відвідувачі сайту, яким необхідно вчасно і без зайвих зусиль відправити вантаж, на інтерактивній карті побачать всіх водіїв з відповідним транспортом, що знаходяться поруч з пунктом завантаження. Вибравши вподобану машину зі списку, відправник вантажу отримує інформацію про неї, а також доступ до перегляду фотографій транспортного засобу. Крім того, перед ним відкриваються відомості про перевізника з кількістю виконаних замовлень і відгуками. Також на сайті для зручності замовників перевезення є функціонал для зручного розрахунку відстані (расчет расстояния), вартості і маршруту перевезення та інше.

Контроль з боку перевізника та замовника

Розробники сервісу працюють, керуючись, в першу чергу, інтересами компаній-перевізників та водіїв з вантажівками, що бажають встановлювати власні вігидніні тарифи. Після оновлення платформи перевізники можуть робити зустрічні пропозиції щодо тарифної ставки з метою отримання більш вигідної ціни за вантажоперевезення. Замовники, в свою чергу, отримують актуальну інформацію про справедливі тарифи на території того чи іншого регіону.

Додаткове завантаження по дорозі

Одним з нововведень сервісу є можливість додаткового завантаження автомобіля при русі за встановленим маршрутом. Використовуючи додаток для мобільних гаджетів, водій може знайти вантаж (догруз), відповідний за обсягом до вільного простору в його транспорті в якості довантаження. Після виконання попутного вантажоперевезення виконавець відправляється в кінцеву точку маршруту, тим самим виконуючи зобов’язання перед двома замовниками.

Замовляючи доставку товару на частково заповненому автомобілі, відправник вантажу істотно заощаджує на оренді окремого рухомого складу, адже довантаження в сервісі Transportica тарифікується з урахуванням зниженої ставки.

Відгуки про перевізників та замовників

Сайт Transportica є не тільки майданчиком для розміщення замовлень на перевезення, а й місцем, де кожен замовник і перевізник може залишити коментар про роботу з обраним партнером. Відгуки користувачів сервісу є основою для складання прозорого рейтингу клієнтів і виконавців, що безпосередньо впливає на вибір відповідального партнера з вантажоперевезення.

У майбутньому розробники Transportica продовжать роботу над виведенням сервісу на принципово новий рівень функціональності, щоб учасникам логістичного ринку було ще зручніше взаємодіяти один з одним онлайн.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022