Як організувати тренінг щоб отримати від нього користь

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 03.02.2018 в 17:59.
Як організувати тренінг щоб отримати від нього користь

Коли ви відчуваєте, що можете збільшити свій досвід і знання за допомогою організованого заняття, але залишається сумнів, що буде потрібно багато ресурсів — складіть план зустрічі, вирішите питання, які необхідні для підготовки. Оренда приміщень для проведення тренінгів зручний інструмент як для професіоналів, так і новачків справи. Варто відзначити, що тренінги в Україні стають дедалі біль популярними.

Кожен з аспектів навчання багато в чому залежить від того, організуємо ми закриті зустрічі для певної групи людей або відкритий набір. Обидва типи лекцій служать для підвищення ефективності і якості знань в конкретних областях.

Комфортна аудиторія

Незалежно від того, який тип навчання ви організовуєте, першим потрібно вибрати місце для зустрічі. Залежно від часу це можуть бути семінари на кілька годин, тоді варто скористатися погодинною орендою приміщень для тренінгів.

Організатор повинен звернути увагу на створення дружньої атмосфери. Щоб учасники активно включалися в навчання, повинен подбати про простір, який забезпечить конфіденційність, а навколишнє середовище сприятиме вільному обміну ідеями. Тренер і організатори повинні переконатися, що приміщення сприяє вільному спілкуванню, наприклад, шляхом установки стільців в U-подібну форму замість рядів, де кожна людина сидить за спиною наступної. Організація сидячих місць в півколо усуває бар’єри, які можуть потенційно вплинути на блокування в спілкуванні з учасниками.

Не забудьте підготувати всі необхідні матеріали для зборів, надати чисті аркуші формату A4, великі фліп-чарти, мультимедіа обладнання. Решта матеріалів залежать від того, який тип навчання ви проводите і які методи ви будете використовувати. Важливо, щоб все необхідне було підготовлено до початку заняття.

Перед початком тренінгу потрібно оголосити інформацію, таку як:

 • тривалість занять;
 • проблематика;
 • детальна програма.

Методи навчання

Щоб вибрати конкретний тренінговий метод, слід дотримуватися цілей, поставлених перед початком тренінгу. Динаміка повинна бути скоригована з урахуванням енергетичного рівня групи. Коли тренер бачить, що слухачі втомилися, варто зробити невелику паузу, змінити вправи.

Самі дієві методи навчання на тренінгах:

 • мозковий штурм;
 • короткі дискусії в невеликих групах;
 • пленарні засідання;
 • інтерактивні обговорення;
 • рольові ігри, театр;
 • перегляд фільмів;
 • групова робота;
 • тематичні дослідження.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015