Що таке клітинна косметика? Переваги та недоліки

Подивитись всі дописи у розділі: Суспільство. Розміщено: 11.02.2018 в 8:00.
Що таке клітинна косметика? Переваги та недоліки

Батьком засновником клітинної терапії (органотерапії), а в подальшому і клітинної косметики, можна назвати швейцарського доктора клініки La Prairie Пауля Ніхаса. Доктор мав у своєму списку пацієнтів як звичайних людей, так і самих зіркових: Марлен Дітріх, Шарля де Голля, Софі Лорен і Елізабет Тейлор. Що цікаво, практично всі його пацієнти прожили дивно довге життя: Черчилль — 91 рік, Рокфеллер — 98 років, Чаплін — 88 років, а сам доктор помер у віці 89 років.

Найкращою сировиною для клітинної косметики є, звичайно, стовбурові клітини людини. Однак їх використання у виробництві косметики категорично заборонено в усьому світі. В ім’я краси раніше використовувались вівці, свині, корови, кури і риби сімейства лососевих. Червона і чорна ікра — просто криниця корисних речовин і амінокислот, з неї отримують поживний комплекс, який потім використовують у виробництві клітинної косметики.

Останнім часом популярність набирає так звана «інформаційна косметика», яка виходить з штучно синтезованого клітинного матеріалу. По суті, штучно синтезована сировину має той же склад, що і ембріональний, однак при її виробництві, що називається, «жодна тварина не постраждала».

Але першочерговим був той факт, що з 1 січня 2007 року Європарламент ввів сувору заборону на застосування будь-яких натуральних екстрактів людського і тваринного походження в зв’язку з досить суттєвою небезпекою зараження вірусами. Так що з 2007 року всі провідні виробники клітинної косметики (La Prairie, La Mer, Valmont, Cellcosmet (до речі продукцію цього виробника можна купити і в Україні — подробнее), Swiss Line) використовують або синтезовані аналоги необхідних клітин, або сировину рослинного походження.

Відмінність клітинної косметики відрізняється від традиційної

І, нарешті, головне питання: чим клітинна косметика відрізняється від традиційної? В першу чергу, клітинна косметика впливає на самі причини вікової зміни шкіри, в той час як звичайна косметика, усуває лише їх наслідки.

Як правило, всю клітинну сировину очищають від гормонів, тому ніяких побічних ефектів зазвичай не спостерігається. Клітинна косметика не є ліками, тому як діє виключно на шкіру, не зачіпаючи внутрішніх органів. При цьому, всупереч загальноприйнятому міфу, клітинна косметика не викликає звикання. Щільно «підсісти» можна на будь-який крем, який має в складі потужні стимулятори регенерації.

Коли можна починати користуватися клітинної косметикою? Починаючи з 25 років можна застосовувати засоби, до складу яких входять рослинні клітини, всю решту клітинної косметики — тільки після 35-40 років.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015