Користь добрив, до складу яких входять бактерії

Подивитись всі дописи у розділі: Поради городникам і садівникам. Розміщено: 01.03.2018 в 14:11.
Користь добрив, до складу яких входять бактерії

На своїй садовій або дачній ділянці всім людям хочеться скоротити або взагалі відмовитися від застосування синтетичних мінеральних добрив. Все-таки своє, своїми руками хочеться виростити по-справжньому якісний екологічно чистий продукт. У таких випадках незамінним помічником для садівників і дачників є удобрювальні препарати, до складу яких входять бактерії.

Життєва діяльність бактерій, які є складовою частиною мікробіологічних добрив, вкрай важлива для рослин. Ці мікроби живуть в білякорневій зоні рослини, підвищуючи родючість грунту і виробляючи біологічні субстанції, необхідні для росту рослин. Купити добрива можна у компанії Макош, яка є професійним постачальником добрив в Україні.

Бактерії в грунті існують в біоценозах — так званих спільнотах бактерій і мікроорганізмів. В біоценозах різні групи мікробів знаходяться в тонкому зв’язку між собою. Вони дуже чуйно відгукуються на присутність існуючих по сусідству інших мікроорганізмів, а також на будь-які зміни зовнішніх подразників (застосування різного роду добрив, участь агротехніки). В значній мірі регулювати родючість грунту можна шляхом зміни умов життєдіяльності мікроорганізмів.

Препарати, що містять в своєму складі групи мікроорганізмів, відносяться до біологічних препаратів багатофункціонального використання. При виготовленні бактеріальних препаратів, за основу беруть штами високоактивних природних мікроорганізмів, які були відібрані з місць їх природного проживання з високим навантаженням людського господарювання, але які зберегли свої корисні властивості.

Основною перевагою використання препаратів даного типу є допустимість всього за кілька вегетаційних періодів відновити природну родючість грунту, повністю усунувши застосування будь-яких хімічних мінеральних добрив і пестицидів. Така можливість з’являється за рахунок відновлення і новоутворення унікальною мікрофлори, яка допомагає навіть найбільш екологічно несприятливих грунтів самовідновлення і оздоровлюватися.

До складу бактеріальних удобрювачів препаратів в основному входять не спороутворюючі мікроби, молочнокислі не спороутворюючі бактерії, дріжджі, актиноміцети, мікрогриби-деструктори (сприяють швидкому розкладанню відмерлих частин рослини), спороутворюючі бацили, азотфіксуючі бактерії (мають функції стимулятора росту).

У грунті мікроорганізми препарату ведуть активну життєдіяльність, швидко ростуть, накопичуються в співтовариство корисних мікробів. Патогенні мікроорганізми, при цьому, припиняють свій розвиток.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022