Якщо ви плануєте купити квартиру в Києві чи в приміській зоні

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 05.03.2018 в 21:26.
Якщо ви плануєте купити квартиру в Києві чи в приміській зоні

Незважаючи на кризовий стан в українській економіці, ринок нерухомості відчуває себе цілком привільно. Будинки і житлові комплекси будуються, квартири продаються – життя продовжується. З одного боку криза значно вдарила по темпам будівництва, які зазнали зниження. З іншого боку це сприятливо відбилося на ціновій політиці, яка стала більш лояльною до покупця.

Відмінності цінової політики на первинному і вторинному ринку нерухомості

Нині на авансцену вийшла нерухомість економ-класу. Найбільш активно скуповуються і продаються одно- і двокімнатні квартири площею в діапазоні від 20 до 40 квадратних метрів. Якщо говорити про вартість житла в Києві, то воно коштує приблизно 20-25 тисяч доларів. Для кого-то це значні гроші, а для кого-то купити квартиру під Києвом в нинішніх умовах стало набагато простіше.

Що стосується вторинного ринку, то тут теж спостерігається своєрідний обвал. Внаслідок девальвації національної валюти ціни знижуються, що вигідно для багатьох з тих, хто зберіг купівельну спроможність. Так активніше стало купуватися дешеве житло вартістю до 40 тисяч доларів. У той же час темпи продажів квартир і будинків вартістю від 40 до 80 тисяч доларів дещо впали.

Що обрати? Квартири в Києві і передмісті

Якщо говорити про ціни на нерухомість в Києві в залежності від району, то, в принципі, особливих змін не відбулося. Де житло було найдорожчим, там воно, незважаючи на зниження цін, таким і залишилося. Лідером є Печерський район (квадратний метр там коштує понад дві тисячі доларів), далі йдуть класичні спальні райони типу Оболонського та Голосіївського. Трохи дешеве житло для покупки є в Святошинському районі (середня ціна за квадратний метр — 958 доларів) і Деснянському. Все те ж саме стосується не тільки покупки, але і оренди нерухомості.

Житло за містом – відмінний варіант для невеликого бюджету

Кого-то і такі ціни відлякують, тому все більш привабливим варіантом для покупки житла є малогабаритні квартири за містом. Останнім часом в Броварах, Борисполі, Ірпені, Бучі та інших передмістях все вільніше почуваються забудовники, один за одним зводять повноцінні житлові комплекси. Такі варіанти привабливі своїм комфортом, інфраструктурою що невпинно розвивається. Все ще є проблеми з логістикою (складно дістатися на роботу до Києва), проте з часом і ці проблеми будуть вирішуватись.

По всьому ясно, що стан ринку нерухомості в Києві і передмістях дає можливість держателям капіталу активно інвестувати в квартири і будинки. І житлові комплекси тут бачаться цілком привабливим напрямком вкладення.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022