Нерухомість у Вишневому — перспективний напрямок інвестування

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 08.03.2018 в 8:18.
Нерухомість у Вишневому — перспективний напрямок інвестування

Багато українців нині прагнуть переїхати в столицю, місто Київ, і придбати там нерухомість. На цей крок є багато причин. Хтось просто хоче пустити своє коріння в Києві, щоб нащадки могли гордо іменувати себе корінними жителями. Інші бачать в покупці столичної нерухомості перспективний напрямок інвестування, завдяки якому можна забезпечити собі стабільний пасивний дохід.

Нині столична нерухомість користується певним попитом, який не падає протягом тривалого періоду часу. Відповідно не знижуються і ціни на квартири в межах Києва. Стосується це не тільки вторинного ринку нерухомості, але і квартир в новобудовах. Зрозуміло, що вартість столичної нерухомості далеко не всі українці можуть «потягнути», але бажання присутнє у більшості. Що робити в такому випадку?

Нерухомість в столичних передмістях

Благо, людська кмітливість завжди працювала відмінно. Так, бажаючі придбати нерухомість почали більше звертати увагу на перспективні київські передмістя, одним з яких є цікавий містечко Вишневе. У цьому місті проживає трохи більше 50 тисяч жителів, а забудовники активно зводять тут житлові комплекси. Варто відзначити що новобудови в Вишневе користується досить великим попитом. Так, тамтешню нерухомість можна придбати на дуже вигідних умовах, чи не в іпотеку.

Переваги нерухомості у Вишневу

Вишневе — це місто, яке є складовою столичної інфраструктури. Ріст і розвиток цього містечка не припиняється, що дозволяє говорити про те, що незабаром це містечко перетвориться на повноцінний київський мікрорайон. Варто відзначити, що ціни на тутешню нерухомість набагато нижче, ніж у випадку з квартирами в київських новобудовах. Інфраструктура міста не викликає ніяких нарікань — між Вишневе і Києвом налагоджено транспортне сполучення, але в самому передмісті відсутній щільний трафік. Це означає, що автомобілісти можуть не боятися тутешніх пробок через їхню відсутність.

Місто Вишневе відрізняється своїм високим рівнем екології, тут досить чисто і охайно. Знайдуться тут і розваги: в місті є ціла розважальна зона під назвою «Променада», вистачає торгово-розважальних центрів і місць для прогулянки. У місті також працюють чотири школи, сім дитячих садків, включаючи приватні, можна відвідувати бібліотеки і спортивні секції. Також налагоджена інфраструктура охорони здоров’я.

По всьому видно, що покупка житла в Вишневому є оптимальним варіантом для всіх, хто хоче бути якомога ближче до столиці і не переплачувати зайві гроші.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022