Як вибрати центр раннього розвитку для дитини

Подивитись всі дописи у розділі: Суспільство. Розміщено: 09.03.2018 в 10:19.
Як вибрати центр раннього розвитку для дитини

Сюди варто йти, щоб не нудьгувати вдома, вчитися новому, а ще весело і з користю проводити час

Центри раннього розвитку зараз переживають справжній бум і є одними з найпопулярніших місць проведення часу батьків і дітей. Це спеціальні навчальні заклади, що дозволяють дитині засвоїти певні знання і навички, необхідні для її віку. У таких центрах викладання здійснюється згідно методикам, які розроблені кращими педагогами світу або ж педагогами центру раннього розвитку. Вибираючи сучасний центр раннього розвитку дитини ми будемо впевнені, що тут проводять соціалізацію та адаптацію дітей, навчаючи їх взаємодії з іншими дітьми.

Будемо починати ходити на заняття

В якому ж віці можна приступати до занять? Та хоч з самого народження! Правда, в Україні таких центрів одиниці, які працюють з зовсім крихтами. Важливо пам’ятати, що ранній розвиток — це не знання всього алфавіту або всіх тварин на англійській мові. В першу чергу це створення гармонійного середовища для вивчення світу, де маля живе і пізнає все навкруги себе за допомогою органів почуттів. По-друге, це необмежена фізична активність, яка допомагає дитині опанувати своїм тілом, стати більш спритним і міцним. Найголовніше — не треба ставити собі за мету виховати генія і вундеркінда, гнатися за результатом і демонстрацією успіхів перед оточуючими. Так можна запросто перевантажити малюка знаннями, але це не принесе ніякої користі в майбутньому.

Вибираємо центр розвитку за віком

Найпоширеніший вік для початку занять в розвиваючих центрах — це 1-1,5 року. Кожна дитина потрапляє в свою вікову групу. Вік дітей в групі повинен бути з різницею всього пару місяців.

Тривалість занять теж залежить від віку. Для самих маленьких урок триває 20 хвилин, для дітлахів трохи старше — 40-60 хвилин. Але лише в тому випадку, якщо заняття включає не тільки інтелектуальні ігри та завдання на розвиток пізнавальних процесів, а й музичну частину, фізичні та рухливі ігри.

Критерії вибору дитячого розвиваючого центру

Перш ніж почати водити дитину в розвиваючий центр, батькам необхідно заздалегідь прояснити кілька важливих питань, що стосуються якості послуг, що надаються і ефективності програм:
1) По-перше, важливо врахувати комфортно дитині знаходиться в даному центрі і якщо її щось турбує, то краще за все змінити навчальний заклад.
2) По-друге, вибір напрямків занять повинен враховувати інтереси, задатки і здібності дитини.
3) По-третє, заняття повинні бути посильними для дитини, тобто кількість занять відповідати її віку і фізичним можливостям.
4) По-четверте, розвиваючий центр повинен бути розташований поблизу місця проживання, так щоб дитина не втомлювалася, проводячи дуже багато часу в дорозі.
5) По-п’яте, батькам обов’язково потрібно уточнити розклад занять і співвіднести його з режимом дитини, і на підставі цього вибрати відповідні програми.

Не можна недооцінювати користь подібних дитячих центрів, адже завдяки їх роботі легше проходить соціалізація дитини, вона дізнається багато нового, приміряє на себе нові ролі, готуючись до школи, вчиться спілкуватися.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015