Інтимна змазка Durex Intense Orgasmic

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 28.04.2018 в 7:33.
Інтимна змазка Durex Intense Orgasmic

Компанія Durex® створила продукт, придатний для сексуальних потреб кожної жінки. Нещодавно бренд випустив новий Durex® Intense Orgasmic гель. Що це за продукт — водяний кліторний гель, створений для жіночої стимуляції, викликаючи більш інтенсивні оргазми. Durex® пояснив: «Кліторальний гель Durex®, призначений для більш інтенсивного оргазму, був запущений, щоб допомогти вирішити нерівність оргазму та закрити питання оргазмового розриву.

Durex® Intense Orgasmic — це спеціальна формула, призначена для створення чуттєвих хвиль потепління і в той же час охолоджуючих відчуттів, що підвищує чутливість її інтимних ділянок. Інтенсивний гель для підвищення відчутті не тільки полегшує жінці досягнення оргазму, але також може зробити оргазм набагато потужнішим. За результатами дослідження, проведеного Durex®, Intense Orgasmic гель допоміг 79% жінок досягти оргазму! Деякі жінки, які брали участь у цьому дослідженні, заявили, що, використовуючи Durex® Intense Orgasmic гель, вони навіть досягли оргазму під час проникнення без стимуляції клітора вперше. Гель містить стимулятор, що підвищує чутливість інтимних ділянок жінок і, отже, сексуальність чоловіків. А для чоловiкiв гель також стане новою пригодою, додайте у стосунки нових емоцiй, вiдчуттiв та невгамовної пристрастi.

Як використовувати:
Кілька разів масажується на клітор під час передчасної гри для підвищення чутливості
Стимулюючий гель може працювати по-різному для різних людей, тому потрібно спробувати, щоб зрозуміти, як ваше тіло реагує на нього і як отримати найбільший эфект від Durex® Intense Orgasmic гель. Більш інтенсивний оргазм для неї, ще більш захоплюючий сексуальний досвід для вас обох! Durex® Intense Orgasmic гель не є змащувачем, це стимулюючий гель, тому всього 2-3 краплі — все, що вам потрібно. Хоча у кожного відрізняється, тому для вас це може бути 2 краплі або, можливо, трохи більше. Пляшка зручна у використаннi . Випробуйте самі, ви не будете розчаровані.

Попередження:
Використовуйте, як вказано. Уникайте контакту з очима, пошкодженною шкірою або ранами. Якщо у вас з’являється подразнення, припиніть використовувати цей продукт. Якщо роздратування триває, зверніться до свого лікаря. Зберігати в недоступному для дітей місці. Придатний для використання з латексом. Цей продукт може спричинити потепління, охолодження.

Більше інформації на сайті Durex.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022