Як вибрати підрядника для ремонту квартири

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 08.06.2018 в 6:45.
Як вибрати підрядника для ремонту квартири

Задумали ремонт? Літо — найкраща пора для того, щоб це здійснити. Придумати, як повинна виглядати квартира (або кімната); запланувати куди подіти речі, коли почнеться ремонт; і … вибрати людей, які втілять всі ваші задуми в реальність. Так де ж можна знайти компетентних фахівців і як це зробити?

Визначьтеся з об’ємом робіт

Перед тим, як шукати підрядника визначте що необхідно: це повинна бути заміна сантехніки або вікон, ремонт спальні або капітальний ремонт приміщення. Підбирати фахівців набагато простіше під конкретний фронт робіт.

Пошук підрядника – перші кроки

Найпростіший спосіб знайти підрядників — запитати знайомих і родичів, які вже мають досвід замовлення послуг будівельної компанії або виклику майстра. В цьому випадку ви зможете не тільки отримати інформацію про працівників, а й подивитися на результат. Якщо результат вам сподобався — сміливо телефонуйте в компанію і домовляйтеся про зустріч. При зустрічі — запитуйте і аналізуйте. Так можна підібрати майстрів під конкретний вид робіт або знайти компанію, яка пропонує широкий спектр послуг.

Додаткові варіанти пошуку підрядника

Не сподобався результат чи не виявилося знайомих зі «свіжим ремонтом»? Не варто опускати руки. Наступний варіант — самостійний підбір кандидатів. Де можна знайти компанії, які пропонують послуги з ремонту квартир у Львові? Варіантів, насправді, величезна кількість: перше, що спадає на думку — «Google в допомогу» — введіть в пошук Ремонт квартир у Львові і ви отримаєте досить велику кількість пропозицій. Тут можна знайти дошки оголошень (частіше на цих ресурсах пропонують свої послуги майстра, рідше — компанії). Також для пошуку підійдуть регіональні газети з оголошеннями. Якщо ви проживаєте в новобудові — просто придивіться до оголошень (на прохідній, на дверях під’їзду, дошках оголошень або на форумах мешканців в інтернеті).

На що звернути увагу, якщо ви відкрили сайт компанії?

  • Як давно вона надає послуги з ремонту (як правило, або на головній сторінці або в розділі «Про компанію»).
  • Чи підтримується сайт? Цю інформацію можна побачити в самому низу сторінки..
  • Чи є розділ портфоліо? Тут можна подивитися які роботи робили фахівці..
  • Чи є новинний розділ (зі статтями) і з’являються там нові матеріали?.
  • Наскільки якісно заповнена інформація в контактах (адреса, телефон, пошта)..

Вибір підрядника

Відберіть кілька варіантів компаній (майстрів), зателефонуйте і домовтесь про зустріч в офісі. Зверніть увагу на відносини в колективі, на сам офіс, попросіть портфоліо та на конкретному прикладі розпитайте який фронт робіт виконувався.

Під час обговорення ціни, варто розуміти, що озвучена буде (якщо буде) типова ціна. Враховуйте, що у вас можуть бути свої особливості, які, можливо, потребуватимуть додаткових коштів на ремонт. Якщо вибираєте за вартістю і хочете вписатися в бюджет важливий — вибирайте 2-3 компанії з оптимальною для вас ставкою. При цьому не варто гнатися за підозріло дешевими пропозиціями. Після того, як зроблений вибір — домовляйтеся про виклик майстра (на виміри).

При зустрічі — задавайте всі питання, що цікавлять і уточнення, які ви продумали, поки планували ремонт. Не варто соромитися … ви замовник, тому питайте про все (термін робіт, вартості, додаткових витратах, чи потрібно і як підготувати помешкання і т.д).
І тільки після всіх запитань і наданих на них відповідей, можна вибирати і укладати договір з підрядником.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022