Як вибрати гіроскутер

Подивитись всі дописи у розділі: Суспільство. Розміщено: 22.06.2018 в 9:28.
Як вибрати гіроскутер

До велосипедів, моторолерів та іншої легкої техніки пересування кілька років тому додався гіроскутер. Ця оригінальна розробка відразу завоювала популярність серед молоді. Раніше гіроскопи застосовувалися тільки в серйозній техніці оборонного і космічного призначення, але завдяки інноваційним досягненням вдалося створити міні гіроскопічні датчики, завдяки яким людина може утримувати рівновагу на платформі з двома колесами — гіроскутері.

Як вибрати гіроборд

Гіроскутери виробляються тільки в Китаї і для того, щоб не купити явну халтуру, потрібно знати, які фірми вже зарекомендували себе на цьому ринку. Перша ознака — це ціна. Якісний гіроскутер не може коштувати дешево. Як тільки починається аналіз вартості гіроскутерів різних виробників, в очі відразу кидається великий розкид цін.

Найбільш відомими фірмами, що випускають якісну техніку є:

  • Hoverbot
  • SMART
  • Airwheel
  • Wmotion
  • Novelty Electronics

Якщо подивитися за якістю, то, без сумніву, найкращою моделлю минулого і початку нинішнього року є гіроскутер Smart Balans 6,5 Вогонь і Лід. Ось цей гіроскутер поєднує в собі привабливу ціну і потужний функціонал. Компанія Smart відрізняється тим, що випускає надійні і відносно дешеві моделі. Про якість продукції свідчать численні відгуки споживачів і фахівців. Smart першим розробив і випустив на ринок дитячі гіроскутери зі зменшеним діаметром колеса 4,5 дюйма для того, щоб діти з малого віку навчалися кататися на цьому транспорті майбутнього. Переглянути ціни на гіроскутери в Україні можна на сторінці https://www.citrus.ua/gyroboards/.

Компанія Novelty Electronics славиться тим, що випускає гіроскутери високої якості. Родзинкою вважається наявність рульового стовпа або ручки, що допомагає керувати технікою. Маючи спеціальний шлюз, гіроскутер можна придбати і з ручкою, і без неї, а рульовий стовп купується в міру потреби.

Для любителів музики фірма Wmotion випускає гіроборди з вбудованими колонками. Ця новація вперше з’явилася в 2015 році і завоювала величезну популярність у молоді. Якість продукції компанії не підлягає сумніву, а ціновий діапазон моделей досить демократичний.

Так як ринок гіроскутеров досить великий, то перед придбанням техніки необхідно визначитися з пріоритетами, адже в кожної моделі є свої родзинки і недоліки. В першу чергу потрібно визначити, для кого купується гіроборд. Для дітей бажано придбати модель з колесами малого діаметра і обмеженням по швидкості. Така модель має малу вагу і розміри, тому цілком під силу дитині її перенести.

Для молоді невеликого зросту і ваги, в основному дівчат, ідеальним варіантом буде модель з діаметром коліс 6,5 дюйма. Низька посадка і досить висока швидкість гарантують задоволення від катання.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015