Для чого потрібні юридичні послуги

Подивитись всі дописи у розділі: Прес-релізи. Розміщено: 28.07.2018 в 6:36.
Для чого потрібні юридичні послуги

У наш час важко уявити собі людину, яка жодного разу не стикалася з потребою в юридичних послугах. Для вирішення тих чи інших питань існують юридичні компанії.

Юридична компанія — це організація, що надає свої послуги на комерційній основі. Найчастіше штат таких фірм не перевищує 15-20 юристів. Поширений досвід, коли юридична компанія звужує свою спеціалізацію і працює виключно в одному напрямку (трудове, цивільне, податкове право і т.д.). Однак, якщо кількість співробітників і багаж їх знань дозволяє, то фірма може займатися як цивільними, так і кримінальними питаннями.

Найбільш поширеними послугами юридичних компаній є:

юридична консультація;
підготовка документів;
представлення інтересів в державних установах або суді.

Юридична консультація від компанії https://zkg.ua/yurydychni-posluhy-praktyky/ — це усна розмова клієнта з фахівцем, в процесі якого розглядається наявна проблема з правової точки зору. Юрист надає поради, шукає рішення і оголошує можливі перспективи. Вчасно отримана консультація допоможе заощадити грошові витрати і уникнути небажаних наслідків, які поглиблюють справу.

Підготовка документів. Кваліфікований юрист після однієї розмови буде знати повний перелік документів, які будуть потрібні для вирішення поставленого завдання. Він надає допомогу в їх підготовці, зборі та оформленні.

Представництво в суді або державних організаціях полягає в захисті клієнта і пошуку варіантів позитивного закінчення справи. Для цього офіційно оформляється довіреність на передачу повноважень клієнта його захиснику. У цьому документі прописується обсяг прав представника.
У юристів є право на подання чужих повноважень тільки у цивільних та адміністративних справах, а кримінальними займаються виключно адвокати.
Якісна юридична допомога може бути надана тільки кваліфікованими юристам зі значним багажем знань і досвіду за спиною. Тому, до вибору варто поставитися вкрай уважно і акуратно. Адже, саме юридична компанія і її фахівці здатні вплинути на успішний результат справи.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015